Osobní růst

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, zdali budujete své stránky z pohledu jedné osoby, nebo některé třeba pro Vás nezáživné věci nakupujete?
Mě jde o to ať si uděláme představu, jak to vypadá tady na Webdealu.

Já zatím dělám většinou vše sám, poslední měsíc se vrhla na obsah i má přítelkyně, takže u jedno projektu dělám spíše linkbuilding a konzultace :).

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Ahoj,odebiram tvuj RSS :) takze o tom zacleneni pritelkyne vim....Je to skvela vec a doufam, ze taky tu svoji dotlacim k necemu produktivnimu :)
A abych zodpovedel ten dotaz, tak si vse delam sam, maximalne mi pomuze s nejakym obsahem za uplatu sourozenec, ci nejaky blizky kamarad, ci spoluhrac, kteri to maji jako minibrigadku. nerad zapojuji do svych projektu cizi lidi, mozna to je taky tim, ze weby nejsou zatim nijak velke a narocne na obsluhu - a hlavne zatim skoro nic nevydelavaji :D... je to smutne , ja treba vzdy delam vse poctive - nejenom svoje weby, ale hlavne kdyz pracuji pro nekoho, nebo delam jednorazovku , ale ne kazdy je takovy ; vim, ze kdyz bych shanel nekoho kdo mi naplni nektery web obsahem, ze to bude flakat, nedelat poradne podle pokynu, bude to sidit a vymyslet jak to udelat za co nejkratsi dobu....atd ;) je to skoda, mel bych pak vice casu na vymysleni a vyvoj dalsich pytlovin, ale proste jsem posl dobou docela na dobre vlne, takze to v dohlednu nebudu menit xD

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si dělám vše sám (hlavně tvorba stránek a obsahu, SEO nesmysly mě nechávají chladným a neřeším je, lidé odkazují postupně sami), jelikož mě to baví a popravdě, nikoho placeného (myslím autora článků) bych ani nechtěl. Člověk, které musím zadat téma a ještě zaplatit je mi k ničemu (pro mě více práce a efekt nula).Takovému člověku je úplně jedno co píše a jak to píše, hlavně když budou peníze, tedy pro mě nepoužitelné. Sice jsem nedávno zveřejnil, že je možnost u mě publikovat, ale neočekávám žádné početné zástupy a je to spíše určeno pro nějaké nadšence (jestli vůbec nějaký existují :-)).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mac píše:
Nadšenci jsou i tady, já jsem tady jednoho aktivního našel. A buď si jistý, že se ti dříve nebo později někdo ozve, protože tvůj web je o poznaní kvalitnější, než ten můj, prostě se dobře čteš - Ale počkej, do roka a do dne tě trumfnu a už k tobě nezavítá ani noha! :-D


Koukám, že je tu další Sladký Honza s Kozama :-D. Tak stát se může ledacos, to je jasné, ale skromně odhaduji, že za rok budu zase o další level výš ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já si třeba myslím, že již brzo (do roku) přejdu do fáze kdy budu nakupovat nějaké služby. Zatím tak nečiním, protože si musím osahat, co se vyplatí a co ne. Nebojím se špatně, nebo málo odvedené práce, budu přeci platit za odvedenou práci, ne čas. Kdyby jsem v budoucnu vše dělal sám, tak by jsem nikdy nemohl růst jinak než lineárně.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Turek píše:
Já si třeba myslím, že již brzo (do roku) přejdu do fáze kdy budu nakupovat nějaké služby. Zatím tak nečiním, protože si musím osahat, co se vyplatí a co ne. Nebojím se špatně, nebo málo odvedené práce, budu přeci platit za odvedenou práci, ne čas. Kdyby jsem v budoucnu vše dělal sám, tak by jsem nikdy nemohl růst jinak než lineárně.


Já si zase myslím, že je pořád kam růst i v jednom člověku, ale samozřejmě záleží i na množství webů. Já se všeho zbavil a nechal si jen jeden, na který se plně soustředím a věnuji se mu maximálně. Samozřejmě i u mě někdy možná přijde ta fáze, kdy už sám vše stíhat nebudu, ale když to vezmu podle věnovaného času a návštěvnosti, tak při současném růstovém tempu (může se samozřejmě změnit) to vidím až tak nejdříve za 5 a více let.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jeden toho mnohdy zvládne dost, ale..... tak jako tak se dostaneš jednou do bodu, kdy sám svůj projekt (nebo lépe projekty) nebudeš moci posunout dál, protože den má jenom 24 hodin. Pak právě přijde na řadu spolupráce, nebo lépe řečeno delegování některých věcí na jiné lidi. Že to obnáší mnohé strasti, je bez debat. Že vyzkoušíš několik desítek lidí, než najdeš toho pravého, je bohužel fakt. Nicméně kdo hledá, tak najde a když se to povede můžeš najít člověka, který ti pomůže rád, dělá to dobře a pak je i v tvém zájmu ho odměnit a motivovat. Stojí to čas, stojí to peníze, a nervy, ale jde to. Pokud najdeš člověka, který tvůj projekt posouvá dál, nešetři na něm, musíš si uvědomit, že motivace je obrovská zbraň a pokud ti projekt vydělá 10 tisíc a stará se o něj někdo jiný a ty vidíš růst toho projektu a zisků, nešetři a dej mu podíl a klidně i větší než z toho máš ty. Jednou přijde doba, kdy zjistíš, že se o ten projekt vlastně ani moc starat nemusíš, protože člověk, kterého si najal, jej vede dobře a protože ho motivuje vzrůstající finanční ohodnocení, tak se snaží. Když vydělá on, tak ty vyděláš taky. Samozřejmě to opravdu obnáší vybírání a hledání, ale vyplatí se to.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Něco podobného už jsem tu taky jednou řešil. U mě do nedávna One Man Show. Teď už se specializuju spíš jen na internetový marketing a obchod, programování a psaní článků předávám na zpracování jiným. Připarvuju taky 3 projekty, které budou hlavně zaměřené na články a ty asi předám na spravování taky někomu jinému. Pokud chceš skutečně vydělávat, tak nemůžeš vše dělat sám - jde to pomalu, neefektivně a cena za tvůj čas je směšně nízká.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Vše sám, pak vím že je to kvalitní, super, jedinečné a že to funguje :D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass píše:
Vše sám, pak vím že je to kvalitní, super, jedinečné a že to funguje :D


a nepřipadáš si někdy jako šnek?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Turek píše:
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, zdali budujete své stránky z pohledu jedné osoby, nebo některé třeba pro Vás nezáživné věci nakupujete?
Mě jde o to ať si uděláme představu, jak to vypadá tady na Webdealu.

Já zatím dělám většinou vše sám, poslední měsíc se vrhla na obsah i má přítelkyně, takže u jedno projektu dělám spíše linkbuilding a konzultace :).

Já už dneska většinu věcí sám nedělám, ale postupně zase začínám. Původně jsem chtěl vše předávat na jiné lidi tak, aby se o moje projekty starali, ale postupem času mi dochází, že co si neudělám sám, to nemám. Nebo to mám, ale mohu to mít lepší. Ať jsou to články, které si sám mohu napsat daleko lépe a levněji, úpravy či nové funkce od programátorů atd. Co zvládnu sám jak svými schopnostmi, tak svým časem, si sám i udělám.

Co se ale článků týče, už zpravidla nechávám dělat korekturu. Akorát u sebe na blogu ne. Mám "osobní korektorku", a ta mi vše opravuje dříve, než to zveřejním. No a jinak musím platit lidi na to, aby stíhali to, co já nestíhám. Takže email podpora, zmíněná korektura, psaní do zálohy, úpravy webu atd.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

a nepřipadáš si někdy jako šnek?


Jako že mi to dlouho trvá ? Osobně si myslím, že můj delay je způsoben jen mou leností :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Sám poznáš, že na to, aby jsi udělal web v jednom budeš potřebovat tak 100 let. Pokud nemáš óbr super monstrózní nápad, který obměkčí masy lidí.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:

Jako že mi to dlouho trvá ? Osobně si myslím, že můj delay je způsoben jen mou leností :)


Tak já bych měl možná jednu otázku, po nějaké době. Tak co, už to bude? :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez píše:

Tak já bych měl možná jednu otázku, po nějaké době. Tak co, už to bude? :-D


Hah už jsem ani nečekal, že se někdo zeptá :D Ani nevím v jakém je to stavu, používám to interně :D Ale nedávno mi přišel taky jeden email. Podívám se asi na to no :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se