Osobní růst

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Dnes trochu odlehčené téma. Co vás v životě nejvíce ovlivnilo ve vašem osbním rozvoji? Co bylo pro vás tou největší "nakopávačkou"? (životopisný film, osobnost, životní moment ...)

Rovnou přikládám i tip na film na dnešní večer - Zahulíme, uvidíme, Travička zelená, Bílá vdova, Bobule nebo Houbičky :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ty už si začal koukat viď a proto vzniklo toto téma ;-).

Ne, ale teď vážně, když bych měl odpovědět za sebe, tak u mě to byl životní moment. Zjistil jsem, že mám moc volného času a hledal jsem, čím se zabavit, až mě napadlo se začít hrabat ve webech, tvořit obsah atd. a dnes se tím živím i po pracovní stránce, takže asi to trochu úspěch u mě mělo :-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
na prvnim miste musim uvest tatinka, bez jehoz nakopavani bych nikdy nezacal nic delat, nebydlel bych sam a byl bych mamanek, co bere ze spajzu a chodi jen kalit, potom moje pritelkyne, bez ktere bych nebyl takovy jaky jsem - rozumejte lepsi, citlivejsi, empaticky..potom projekt LETS FIFA, a taky zraneni kolena.. potom filmova serie Kmotr, kterou jsem videl poprve az v 24 letech loni a nechtejte vedet jak me ovlivnila, nemuzu predavat vjemy, samozrejme i dalsi filmy ve me zanechali neco - napr jak se chovat k lidem, k rodine apod.... potom urcite i webdeal a dalsi trziste, a taky nekteri moji dezolatni kamaradi, nechci byt jak oni...a je toho vic..ze vseho se da vzit neco pozitivniho ci motivujiciho...Je toho opravdu hodne, a zapomnel jsem na to ze muj zivot ovlivnil uz v zakladech fotbal a sport celkove

tipy na filmy prikladam taky, v podpisu treba, jsou tam jen ty co jsem videl a co maji vic jak 3,5* , kdyz by mel nekdo zajem primo o nejaky film - napr reknete akcni scici s priserama, nebo mysteriozni thriller tak rad poradim :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě nejvíce popohání k práci na stránkách přítelkyně. Ne že by nadšeně schvalovala to co chci dělat, vždy říká že jsem snílek. Já chci trávit víc času s ní. Jak jsem byl sám, měl jsem a stále mám celkem solidní příjem ze zaměstnání, ale jak jsme dva a jsou další plány (v budoucnu postavit dům, víc cestovat) tak mě to motivuje ještě více pracovat. Chvilkově mě nakopáva to jak vidím, jak někteří lidé bezstarostně cestují. Tzn. neřeší finance, čas. Do toho stavu by jsem se chtěl dostat.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
dokec píše:
na prvnim miste musim uvest tatinka, bez jehoz nakopavani bych nikdy nezacal nic delat, nebydlel bych sam a byl bych mamanek, co bere ze spajzu a chodi jen kalit, potom moje pritelkyne, bez ktere bych nebyl takovy jaky jsem - rozumejte lepsi, citlivejsi, empaticky..potom projekt LETS FIFA, a taky zraneni kolena.. potom filmova serie Kmotr, kterou jsem videl poprve az v 24 letech loni a nechtejte vedet jak me ovlivnila, nemuzu predavat vjemy, samozrejme i dalsi filmy ve me zanechali neco - napr jak se chovat k lidem, k rodine apod.... potom urcite i webdeal a dalsi trziste, a taky nekteri moji dezolatni kamaradi, nechci byt jak oni...a je toho vic..ze vseho se da vzit neco pozitivniho ci motivujiciho...Je toho opravdu hodne, a zapomnel jsem na to ze muj zivot ovlivnil uz v zakladech fotbal a sport celkove

tipy na filmy prikladam taky, v podpisu treba, jsou tam jen ty co jsem videl a co maji vic jak 3,5* , kdyz by mel nekdo zajem primo o nejaky film - napr reknete akcni scici s priserama, nebo mysteriozni thriller tak rad poradim :)


U mě to bylo právě naopak. Otec mě od internetového obchodování spíš odrazoval. Patří ještě do staré školy a myslí si, že peníze se vydělávají jen rukama. Dnes si vydělávám peníze, které bych si rukama jen stěží vydělal. Snad se jeho názor alespoń trochu změnil potom, co jsem rodince nadělil za vánoční dárky.

Typ na scifi klidně dát můžeš - jen né nějaké Béčka nebo Céčka. Fuckt se dnes divim, co jsou dnes režiséři jestě schopni natočit za shity.

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Možná to bude znít vtipně, ale mě asi nejvíc ve 13ti letech ovlivnil na discovery seriál Carbon Black Rally. Závody milionářů, kde jsem se poprvé dozvěděl, že bohatý může být každý. Do té doby jsem si myslel že to je jen pro vyvolené. A od té doby to jde samo, čtu knihy sleduji filmy a žiji tím každý den, chci se dostat nahoru. Z okolí (krom. přítelkyně) mám spíš negativní ohlas na to, že se o něco snažím, naštěstí to záleží jen na mě. Jinak tip na filmy se docela hodí, psal jsem o tom zrovna článek na blogu, je v podpise.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ze jsem se narodil

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se