PHP & databáze

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Ahoj. Nevíte prosím vás někdo jak v php 5.3 vypnout hlášení zastaralých funkcí? Mám aplikaci, která byla psaná ještě pro starší php 5.2 a právě tady to vyhodí spoustu hlášení na stránce (deprecated).

Vzhledem k tomu, že nemůžu rozchodit .user.ini tak bych to nejraději udělal nějak přes .htaccess. Nechci ale vypnout pro doménu zobrazování všech hlášení, ale pouze těch deprecated. Jde to nějak provést?

Pokud tam vložím tento kód:

<IfModule mod_php5.c>
php_value error_reporting 22527
php_flag display_errors 1
</IfModule>

Tak se stále vypisuje úplně všechno (přitom na výpis všech hlášení by mělo být 30719 a 22527 už bez těch deprecated, což ale nefunguje). Pokud změním 1 za 0, tak vypnu zobrazování hlášení úplně ale to nechci. No a pokud to zapíšu takto:

<IfModule mod_php5.c>
php_value error_reporting E_ALL ^ E_DEPRECATED
php_flag display_errors 1
</IfModule>

Tak mi to vyhodí chybu serveru 500.

Už si s tím hraju od rána a nemužu na to přijít. :( Díky za jakoukoliv radu.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
A co takhle vypnout všechna hlášení, ale povolit logování chyb?? Ono se to tak většinou dělá, abys návštěvníky webu neobtěžoval hláškami, ale chyby si necháš logovat do souboru ... jen jej nesmíš zapomenout kontrolovat a občas vyprázdnit.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Jo vidíš to by taky šlo. Úplně to na webu vypnout a přesunout to někam do souboru. Díky, vyzkouším.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nemáš vůbec zač. Já to tak mám na webech nastavené všude (já už mám teda VPS), že zobrazování je vypnuto, ale vše se loguje do souborů, které jednou za čas zkontroluji popřípadě vyprázdním :) A nemůžu si stěžovat
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se