phpBB

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Aha, blbě jsem to pochopil :). Pokud myslíš nové registrace, tak si určitě nastav v admin vlastní captcha, jak píše Otakar. Já tam mám něco ve stylu "Napište číslo stodvacetpět číslem:" a obrana je to velmi účinná, zatím mi to žádný spambot neprolomil. Chce to napsat něco českýho a složitějšího, nedávej tam 1+1=, to mi prolomili taky :). A tu obrázkovou captchu mi prolamovali též...

Jinak jak mazat hromadně ty účty, to taky nevím, naštěstí jsem to nikdy nemusel řešit a max jsem jich vymazal pár ručně.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To Fit: jak jsem říkal čeština a nějakou složitější otázku, ale při tom triviální, jak třeba píšeš ty.
Spamboti jsou naučení na 1+1 a podobné věci, ale na napsání největšího města třeba Královéhradeckého kraje už jsou krátký :).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
No, setkal jsem se na několika fórech s tím, kdy účet registroval člověk, ale poté jej ovládal spambot. Pak je opravdu složité proti tomu bojovat.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
No, setkal jsem se na několika fórech s tím, kdy účet registroval člověk, ale poté jej ovládal spambot. Pak je opravdu složité proti tomu bojovat.


Tak to asi u málo navštěvovaného fóra nehrozí. Se jim nevyplatí.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
Tak někdy fakt stačí málo. Od přidání otázek, žádná nevyžádaná registrace. Sice ani žádná vyžádaná, ale co. :-D


tak když dáš otázku např. kdy se narodil zakladatel fóra, tak se nemůžeš divit :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Také možnost XD
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se