phpBB

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Ahoj. Chystám se nasadit na jedno phpbb fórum speciální vzhled pro mobilní telefony apod. (s automatickou detekcí). Našel jsem jeden ověřený, který by pro moje potřeby stačil:

https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... er_mobile/

Problém je ale v tom, že v popisu tohoto rozšíření je tato věta:

"Minimalistic style for mobile devices, such as iPhone and Android phones and for search engine bots. "

To znamená, že když to nainstaluju, tak se vlastně celé fórum automaticky změní pro roboty vyhledávačů? To by asi nebylo moc dobré ne? Mohlo by to mít vliv na ztrátu pozic ve vyhledávačích apod.? Díky.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Co jsem si ten vzhled projížděl, tak to spíše spočívá v tom, že tam upravili nadpisy H1, H2, H3 a H4. Ale jiných změn jsem si v kódu té šablony nevšiml (kromě toho, že je udělaná i pro mobily). Akorát u instalací modifikací budeš mít problém a kód budeš muset pak případně dostylovávat, protože nepočítají s nestandardním vzhledem.

Pokud máš originální vzhled fóra bez úprav nadpisů, tak by ti to nemělo ublížit, ale naopak pomoci, protože phpBB to nemá zrovna dokonalé.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se