phpBB

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Hledám návod jak si upravit Title na phpbb3 podle sebe.

Základ je nějak: Název fóra | Zobrazit téma: Tohle je téma

To jsem nechtěl a tak jsem si našel návod jak to zjednodušit, ovšem ted se mi zobrazuje title jen toho kde právě jsem, což je až moc obecné.

Třeba tady se zobrazuje jen Vítěz? a to je o ničem, chtěl bych, aby titulek vypadal Liga Mistrů - Vítěz?

Čili čeho chci dosáhnout je:
- na hlavní stránce jen Fotbalová Diskuze
- po prokliknutí na kategorii fóra název webu + název kategorie (např.: Fotbalová Diskuze - Klubový fotbal)
- po prokliknutí na fórum název webu + název fóra (např.: Fotbalová Diskuze - Manchester United FC)
- po prokliknutí na konkrétní téma název fóra + název topicu (např.: Manchester United FC - MU čeká zápas s Arsenalem)

Poradíte prosím?
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V overall_header.html máš <title>.
V každé části fóra si musíš definovat proměnné do šablony a v šabloně pak pomocí nich vložíš požadované tvary titulků.

Kód pak může vypadat třeba takto:
Kód: Vybrat vše
<title>
<!-- IF S_INDEX -->Fotbalová diskuze<!-- ELSEIF S_VIEWTOPIC -->Manchester United FC - MU čeká zápas s Arsenalem<!-- ELSE -->...<!-- ENDIF -->
</title>


Tento kód ti ale nebude fungovat, protože nemáš definované ty proměnné S_INDEX atp.

Johni Imtiaz
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 18.11.2014
V každé části fóra si musíš definovat proměnné do šablony a v šabloně pak pomocí nich vložíš požadované tvary titulků.
Johni Imtiaz..!!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se