Platební způsoby

NextClick
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 08.11.2010
Ahoj, tuší někdo jak moc náročné je provozovat u eshopu platební bránu na platební karty? A jake základní možnosti jsou na ČR trhu?
Jde mi platební brány do kterých se píše jen číslo karty+3čisla a expirace. Tedy podobný systém jako má třeba forpsi.
Jsem v tomto duše nepopsaná a jediné co jsem kdy dělal byl paypal a to je stale poměrně minoritní záležitost.
díky :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nevím jaký systém má forpsi, ale jde ti o vložení jednoho systému nebo tam chceš vložit více brán? Vedle PayPalu, třeba GoPay, Paysec, Pay2U...
Jinak na jakém systému ti jede Eshop?

NextClick
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 08.11.2010
Shop mi jede (známému) na klasickem OsCommerce. Ted tam je dobírka a paypal. Rád by něco kde stačí nacvakat číslo karty a hotovo. Některe systémy vyžadují úplně nadbytečné věci jako jméno a adresu. (Všimnul jsem si toho u wedosu).. s tím se určitě barat nechci. Spousta lidi ma k tomuto odpor.
Ptám se tu hlavně kvůli rychlé orientaci .. nerad bych zkoušel kudy cesta nevede :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
S OsCommerce zkušenosti nemám, ale pokud existuje podobný plugin, tak co to z něho zkusit oddělat? Třeba ty pole skrýt a dáti tam, že už to má býti automaticky vyplněny, třeba jméno: Default, adresa: Default249 a takto to mít všude a nevšímat si toho. Pokud ovládáš php, pak to celé z toho odstranit a nebude to zavazet v DB. Nicméně ta má úprava by měla stačit.
Snad to je srozumitelné. ;).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se