Podnikání

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Zdravím,
predvčerom som dokončil prácu, ktorú mi zadal jeden človek. Akonáhle som poslal aj prílohu s vykonaným produktom, prestal komunikovať. Nežiadam vás o to, aby ste mi povedali čo s tým robiť, alebo že to je moja chyba. Viem, že to je moja chyba, možno jednoducho zatiaľ dotyčný nemal čas na odoslanie.

Ako sa dá upozorniť ostatných ľudí na nejakého človeka? Existuje na tomto fóre nejaký blacklist? Alebo mu jednoducho znížiť hodnotenie na profile?

Ďakujem.
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Může se stát, že se mu něco stalo, záleží, jak jste byli domluveni.
Vyzkoušej jiné kontakty případně zavolej, napiš z jiného emailu o něčem jiném... jako někdo jiný
Pokud odpoví tak výš, že je to levá a pokud ne asi s ním něco je (nemoc, atp.)..

Pokud budeš mít jistotu - pěkně jméno do titulku k němu podvodník a napsat o co šlo jako příspěvek sem a na jiná fóra.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
ahoj, smutne je, ze se mnohdy neda delat vubec nic...minuly mesic me nechal pracovat o vikendu jeden svinak z WT a udelat mu blog, zabil jsem tim sobotni odpoledne a ten sulibrk mi to nezaplatil a neustale se vymlouva, spoleha se na to ze 500,- nic neni... je mi z takovych lidi zle, byt jsem to mohl lepe osetrit.

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Tak našťastie to je poctivý chalan, ozval sa. Ale ďakujem za pomoc. :-)
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ono někdy je opravdu dobré neplašit.
Někdy do toho něco vleze (nemoc,práce, náhlá věc, atd.)
Tak že opravdu chvilku počkat.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pravda, stát se může cokoli. Taky teď budu řešit jednoho neolatiče, 43 dnů po spltanosti je až až, komunika nula, nula nic. Ale už se mi taky stalo, že jsem se ozval co je s platbou a teprve potom se zjistilo, kde je problém. Nechce to dělat ukvapené závěry, ale čekat do nekonečna asi taky nejde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Freet: Nikdo neříká čekat do nekonečna, prostě splatnost třeba týden dva a pak to řešit, přeci jen, ne každý má čas odpovídat v řádě hodin až jednoho dne. Ono také platba není ve vteřině. Chce to nějaký zlatý střed.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Zalezi na kazdem, pokud se nekdo rozhodne, ze nezaplati, neduelas nic.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je dobré se na začátku přesně domluvit a komunikovat. Stát se může vše, ale není určitě dobré na peníze čekat dva měsíce.

webvizitky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 10.01.2014
K tomuto tematu, se mohu vyjadrit jenom jednoduse.
Nedelat rozhodne zadne clanky, rozhodne ne Jmeno Prijemni Podvodnik.

Panove, takhle se resi spory v zakladni a stredni skole. Pokud mate problem s neplaticem a jste si jisty svymi argumenty a spravnosti sve prace a nekdo Vam nezaplatil, na miste je bud :
1. Kontaktovat pravnika, pro vypracovani predzalobniho dopisu ( v lepsim pripade takove psanicko mit jiz pripravene, jako formu )
2. Odprodat, smlouvu, fakturu vymahacske spolecnosti pripadne, mandantni zprave dluhu
3. Napsat si smenku, prilozit dokumenty prodat v bance

Ale rozhodne ne cloveka pomlouvat.

Asi se ptate proc ne ?
Za 1. tomu cloveku muzete silne poskodit. ( nerikam ze by si to nezaslouzil )
2. Takovy cin, je v rozporu se zakonem a misto ucinku se spise dostanete do potizi vy a platit muzete i za mrizemi, pripadne mastnou pokutou.
3. Zverejnovani osobnich udaju, je celkem silny precin, ktery stoji nemalo penez. A osobni udaj neni jmeno prijmeni adresa, daneho, ale situace ke ktere je to jmeno popsano,.

Lide meli by jste si uvedomit, ze pomlouvat fyzickou osobu neni jako pomlouvat firmu.

conelius
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 25.07.2014
ja s tim moc nesouhlasim ja sem pro uverejnovavni takovych lidi at se treba ostatni pak vyvaruje spoluprace

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se