Podnikání

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Bacha Kirš "Last minute" za 2000 kč ! A to se vyplatí! :-)

Tak mi dneska přišel od pana Linharta nabídkový email na kurz, který z Vás vyrobí milonáře. Teď už teda za pouhých 2000kč! Tak si říkám - zbydou v Čechách taky nějací chudáci? :-))


Video, jak vydělat 5.3 miliónu za 30 dnů
V této nové době, kdy jsou měnou současnosti informace, se stanou úspěšní a bohatí ti lidé, kteří umí informace zabalit a pak je prodávat na internetu.

Trénink, jak změnit to, co víte v milióny právě otevřel David Kirš a přihlášky je možné podat právě teď. David je jeden z mála, kdo změnil svět Info-podnikání u nás v realitu. Za poslední rok vydělal prodejem Info-produktů přes 5mil. Kč a teď v září se rozhodl učit novou skupinu lidí v 5-týdenním online programu, jak i oni se mohou stát experty a díky internetu vybudovat nejen skvělou značku, ale celé Miliónové impérium.

David vytvořil 3 videa, kde popisuje své zkušenosti. Podívejte se na první video: http://milionoveimperium.cz/
Případně se rovnou můžete přihlásit do tréninku: http://milionoveimperium.cz/online/

David dává ke svému tréninku bonusy v hodnotě více než 20 000 Kč, takže není důvod nezúčastnit se jeho kurzu.



Poslední volné místo na SEO školení v Praze se slevou
Již ve čtvrtek 23.8. proběhne SEO školení v Praze, na které je poslední volné místo. Přihlaste se jako první a získáte slevu - celodenní SEO školení jen za 2 000 Kč + DPH.

Ve fakturačních údajích uveďte kód "last minute". Kdo jako první odešle přihlášku, bude moci ve čtvrtek přijít na školení za super cenu - http://www.seolinhart.cz/skoleni/seo-skoleni/

//Affiliate odkazy nahrazeny obyčejnými odkazy, na WebDealu je zákaz jejích používání.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: tak věřím, že jsou tu inteligentní lidi, kteří na to možná kliknou, ale to je asi tak vše.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
jj, tak snad se někdo nechytí i odtud :D. Já samozřejmě tento "projekt" znám už od jeho vzniku a popravdě, stačilo mi, abych se podíval asi dvacet vteřin na to úvodní video a pak jsem to zavřel :). Je vidět, že má dobře zmáknutou psychologii a že je to téměř dokonale promyšlené. Možná to někoho trochu nakopne, aby něco dělal, ale milionáře to z něj neudělá. To by tu byl v ČR milionář fakt každý :D. Vždycky je to jenom o tom, že buď ten člověk maká sám a pak má výsledky a nebo se na to po chvíli vykašle a je to jenom krátkodobé nadšení, ze kterého nic není.

PS: Osobně bych místo milionového impéria velmi doporučoval zhlédnout toto video do Tomáš Hajzlera (vážně stojí za to, podívat se na to celé, dejte si to někdy místo večerního filmu). To mi smysl rozhodně dává a je fakt užitečný, když se člověk dokáže zamyslet nad sebou samým a nad prací, kterou dělá. Video zde: http://webexpo.cz/praha2010/prednaska/s ... dotahnout/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To jsou stejně affil kódy Linharta :-D ale myslím si, že tady je to stejně pasé i když tam to affil přesměrování je. Jak napsal Fit produkt o ničem.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na Milionové impérium mám svůj názor, žádný kurz ani motivační video z vás milionáře neudělá. Základem je něco dělat a sledováním videí akorát přicházíte o čas, který byste jinak mohli vložit do své projektu.

//Affiliate odkazy nahrazeny obyčejnými odkazy. Na WebDealu je zakázáno používat affiliate odkazy.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Otakar Pěnkava: sorry, vzal jsem to jak to přišlo :-).

dneska jsem se podíval na ty videa cele...proč milionář nosí tak laciné a nevkusné košile? :-) teda nehodnotim lidi podle toho, jak se oblekaji, ale na prezentacni video o MILIONOVEM byznysu bych čekal vkusnější oblečení k tématu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Otakar Pěnkava: sorry, vzal jsem to jak to přišlo :-).

dneska jsem se podíval na ty videa cele...proč milionář nosí tak laciné a nevkusné košile? :-) teda nehodnotim lidi podle toho, jak se oblekaji, ale na prezentacni video o MILIONOVEM byznysu bych čekal vkusnější oblečení k tématu.


No přece právě proto aby bylo vidět, že se tím milionářem může stát každý a nemusí přitom mít oblek od Armániho :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: no jo, já zapomněl na 5.pravidlo obchodníka "zrcadlení s kupujícím" :-D.... (btw. to jsme teda takový chudáci? zmínka o zaplacení kurzu formou splátky mě trochu rozesmála. bere pan Kirš třeba do zástavy i zlaté zuby?)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
freez: no jo, já zapomněl na 5.pravidlo obchodníka "zrcadlení s kupujícím" :-D.... (btw. to jsme teda takový chudáci? zmínka o zaplacení kurzu formou splátky mě trochu rozesmála. bere pan Kirš třeba do zástavy i zlaté zuby?)


Pokud jsou po dědečkovi, tak rozhodně :-) Jo to víš je jiná doba a nové zákazníky má z "jiné skupiny" tak se podle toho musí prezentovat.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Moc toto nesleduji ale jestli nabízí kurz za 2000 na splátky tak nevím co zázračného by tam musel učit aby se takový člověk stal milionářem :D
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tohle je přesně oč takovým židákům a podvodníkům jde.No, aby se o nich mluvilo a psalo a vždy se nějaká ryba najde.Vůbec nechápu jak sem mohl zakladatel tohoto příspěvku dát i affil linky a pro mě nepochopitelné je i to, proč tohle vlákno vzniklo.Já osobně takovým bych sekal ruce a těm kdo je podporují, tedy i zakladatel tohoto topicu sekal prsty.Jdete jim na ruku a děláte ve své podstatě to co oni chtějí, jelikož negativní reklama je také reklama a někdy dokonce velice úspěšná.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
Moc toto nesleduji ale jestli nabízí kurz za 2000 na splátky tak nevím co zázračného by tam musel učit aby se takový člověk stal milionářem :D


Tady je asi nutno říci, že kurz za 2000 tisíce je úplně něco jiného než milionové imperium od Davida, ten SEO kurs pořádá normálně Linhart za cenu 3000 korun a je to kurs kde se rozebírají vaše weby, to nemá s milionovým nesmyslel od Kirše nic společného, trochu se tu totiž zamotali dvě věci dohromady.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jo aha, tak za 2000 SEO školení s radou přímo pro vlastní web cenově ujde.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
idp píše:
Jo aha, tak za 2000 SEO školení s radou přímo pro vlastní web cenově ujde.

Děláš si srandu žejo..........

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
To je diskuse, že bych jí celou hned smazal :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
hitow92 píše:
To je diskuse, že bych jí celou hned smazal :D


No není to zase tak úplně špatnej nápad :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já myslím, že tohle téma tady nikdo řešit nechce, takže taky navrhuju výmaz.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Wladass píše:
Já myslím, že tohle téma tady nikdo řešit nechce, takže taky navrhuju výmaz.

Jsem jednoznačně pro smazání.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Taky jsem pro smazání.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
čéče, kterej blb sem zavedl tohle téma? ..... jo, to jsem byl já :-D .Tak mažem, no.

Dal jsem to sem pro zasmátí. Na tom člověku je vidět, že si svým "peklem" taky prošel. Na druhou stranu uznávám lidi, kteří v něčem vydrží i přes nesnáze. Taky občas prožívám beznaděj z té dlouhé cesty, která je ještě přede mnou. Ale zároveň neuznávám pochybné taktiky jak vydělat rychle velkou hromadu peněz. Z videa mám pocit naučených gestikulací a mimiky, která je typická pro obchodní rétoriku. V jednu chvíli můžete zahlédnout i letmý pohled v pravo, který naznačuje introvertní typ člověka nebo lháře - zmíňka o vydělaných 5 milionech.

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Ten "letmý pohled vpravo" tam není "v jednu chvíli", ale asi každých 15 vteřin. Mimo to má pohyby, jako by byl loutka na špagátkách, prostě naučený, naučený, naučený...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Zajímavé je jak se všichni pouští do Kirše.
Proč nechápu. Asi závist korespondující s neschopností něco vymyslet a dotáhnout do konce. Obchod je o vydělávání peněz. Jakým způsobem není důležité to je každého věc jak se k tomu postaví a případně to ustojí…

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se