Podnikání

javojta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 07.06.2013
Ahoj,

dostal jsem na starosti shánění inzerentů pro zpravodajský portál studentů Masarykovy univerzity www.lemur.mu. Z minula máme nastavené ceny bannerů, ale když jsem slyšel, jak je mí předchůdci určovali, nejsem si jistý, že jsou odpovídající. Tak se chci zeptat, jak rozumě určit cenu za banner na našich stránkách? Návštěvnost máme cca 30 000 měsíčně.
A máte nějaký dobrý tip pro shánění a oslovování inzerentů? Díky :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zrovna studenti nejsou dobrou cílovou skupinou pro inzerenty. Mohu se zeptat, jakou částku požadovali tví předchůdci?

javojta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 07.06.2013
Za top full banner 800 Kč /týden.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
javojta píše:
Ahoj,

dostal jsem na starosti shánění inzerentů pro zpravodajský portál studentů Masarykovy univerzity http://www.lemur.mu. Z minula máme nastavené ceny bannerů, ale když jsem slyšel, jak je mí předchůdci určovali, nejsem si jistý, že jsou odpovídající. Tak se chci zeptat, jak rozumě určit cenu za banner na našich stránkách? Návštěvnost máme cca 30 000 měsíčně.
A máte nějaký dobrý tip pro shánění a oslovování inzerentů? Díky :)


A co na web nasadit třeba na měsíc PPC reklamu a cenu určit cca dle dosažených výsledků?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pavel Příhoda
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 07.06.2013
Pěkný článek o tom, jak určovat cenu bannerů vyšle na blogu webnode: http://blog.webnode.cz/2013/05/jak-na-b ... u-banneru/

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
Já si myslím že nemají tolik peněz na rozhazování tak proto nejspíš ne na studenty :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wladass píše:
Proč by studenti nebyli dobrá cílovka ?


A proč ano? Studenti nejsou cílovka, která by zrovna oplývala penězi.
Samozřejmě jsou výjimky produktů, které cílí na studenty...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se