Podnikání

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Nedávno jsem se zde ptal na to zdali peníze z online podnikání reinvestujete, hodně z Vás napsalo že ano.Viz vlákno podnikani-marketing/kolik-procent-penez-reinvestujete-t4954.html

Chtěl jsem se tedy zeptat do čeho tyto peníze reinvestujete, jestli to není tajné.
Nedávná diskuze a pokusy o rozhýbaní prodeje kompletních webů ukázala, že se v součastné době málokdo chce zbavovat vydělávajicích projektů. Takže tipuji že každý investuje do něčeho jiného.

Já zatím nereinvestuji, ale mám to v plánu a budu tak činit do některých zajímavých domén, které půjdou koupit a do textů.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já reinvestuji do toho co mi vydělává a investuji do potravinářských lahůdek, které nenasytně konzumuji.

Vážně, hrubý nástřel
peníze dávám zhruba z 30 % z5
plus minus 20% investuji do zlata a to konkrétně do zlatých šperků kde platím nákup za gram.
Přidanou hodnotu neplatím takže mám například prstýnek za cenu nákupu zlata.
Na větší investice nemám.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Já třeba klasicky neinvestuji, protože nemám z čeho :) Financuji chod domácnosti (barák, děti atd...).

Kdybych ale mohl tak kupuji nemovitosti... například u nás v maloměstě se dají občas sehnat zajímavý kousky :) Barák v středu města za 400k kde by byla investice dalších 400k, ale byla by z toho krásná prodejna a byt v nájemní hodnotě 15k měsíčně... to za 800tis jde..

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Miskin píše:
Já třeba klasicky neinvestuji, protože nemám z čeho :) Financuji chod domácnosti (barák, děti atd...).

Kdybych ale mohl tak kupuji nemovitosti... například u nás v maloměstě se dají občas sehnat zajímavý kousky :) Barák v středu města za 400k kde by byla investice dalších 400k, ale byla by z toho krásná prodejna a byt v nájemní hodnotě 15k měsíčně... to za 800tis jde..



Tak to mi napiš kde, sháním něco za dobrou cenu :) a stále nic
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek: záleží o jak velký "balík" peněz se jedná :-D. osobně doporučuju reinvestovat do dalšího rozvoje tvých webů.

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
V současné době (student) jsem ve stavu, kdy si reinvestování nějakého velkého procenta nemůžu dovolit. Respektive výdělek mi financuje spíš zábavu a nakupování elektroniky. Podle mě není nic lepšího peníze nalít zpět do projektu, který ti tyto peníze zajistil. Pokud už není cesta kam projekt posunout, vytvořit jiný.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Diverzifikace :) Rád investuji část vydělaných peněz do dalších projektů tak, abych v případě propadu svého hlavního příjmu nebyl na nule. Minulost mne poučila, když jsem ztratil pozice ve vyhledávačích, přišel špatný měsíc, něco se nepovedlo a podobně. Pak jsou zisky rázem dole, já v problémech a chuť někde v háji. Takže o svých výdělcích přemýšlím i jako nad prostředkem, jak se proti podobné situaci vyzbrojit a uchránit se podobných rizik. A je to fajn, když se vám peníze sypou z více na sobě nezávislých projektů... :)

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Já jsem dá se řici novic, a navíc si teďka zaplňuji svoje projekty a sebevzdělávám se (po 20 letech života mě baví učení) , takže nevydělávám ještě tolik, abych peníze házel vidlema tam a tam a kupoval si toto a cestoval po světě... Platím si nájem, jídlo, auto a co jde, tak vrážím do domén a prodlužuji si je dopředu, aby pak na mě nespadlo 30x150 v jeden měsíc xD A jak nade mnou píše Jirka, je to na prd no, když přijde pak slabší období a nejsou zdroje :D proto si měsíčně odkládám 2500 ...více už mi momentálně nezbývá; ale jak říkám, momentálně, budoucnost vidím velmi světle :D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Zeptám se Jirky a Dokece, myslíte si že se oplatí registrovat domény, na kterých nic není? Já si myslím že všechny použitelné s free traficem již mají lidé, kteří oboru rozumí a pokud chci rozjet stránky na nějaký projekt, tak si doménu nějakou najdu i s důležitým KW. Ale možná se pletu. Mě zajímá jen Váš názor.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Turek: Ano všechny použitelné domény jsou už vyprodané a 640kb je maximum paměti které kdy v operačním systému mohou lidé využít ... :)

Spousty domén nemají zatím free trafic, protože jde o témata, značky, firmy které teprve vzniknout. Takže tvrdit, že nic volného s free traficem není je hloupost. Rozhodně bych ale při takovémhle pohledu na domény do nich neinvestoval, ale našel si raději něco čemu věříš a co podle tebe smysl má.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Turek píše:
Zeptám se Jirky a Dokece, myslíte si že se oplatí registrovat domény, na kterých nic není? Já si myslím že všechny použitelné s free traficem již mají lidé, kteří oboru rozumí a pokud chci rozjet stránky na nějaký projekt, tak si doménu nějakou najdu i s důležitým KW. Ale možná se pletu. Mě zajímá jen Váš názor.

Stále se dají najít domény, o které je zájem. Několik z nich jsem už prodal.

Navíc domény nemusíš registrovat jen tak. Já na nich třeba postupně něco dělám. Byl jsem blbec, když jsem dělal miniweby, na kterých mělo být pár odkazů. Dnes na to jdu trochu jinak a účinněji. Jde o to, v čem podnikáš a jestli ti to může pomoci. Mít desítky domén k ničemu a nic na nich nemít je určitě blbost. Já takových mám asi dvacet, dnes už bych je neregistroval...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Já domény kupuju postupně a většinou je velmi brzo zaplním obsahem. Na spekulaci mám jen opravdu vyjímečné kusy. Do profláknutých témat se nehrnu a v těch ostatních je ještě pořád hromada zajímavých domén, včetně com/net/org - jen trošku hledat a přemýšlet.

unlucky
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 50
Registrace: 15.02.2012
real life: 20%
domeny: 20%
obsah: 40%
zbytek 20% uspora

domen mam cca 100. nastesti nejsou regle v jednom mesici, takze se moc nestresuji :)
Čtu: Spiderman, Dragon Ball
Hraju: Online hry, Diablo 3. Česky neumím, používám online překladač

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Tak 30% jde zpet, 20% do dalsich projektu a zbytek na zivot.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se