Podnikání

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Ahoj, myslím, že tohle je fórum, kde se nebudou přebírat weby, tak bych se s vámi chtěl poradit, co říkáte na blog na téma "Chceme Revoluci" Myslím, že je to dost aktuální téma a je o tom hodně stránek na facebooku, tak si myslím, že by to mělo úspěch...


Můžete mi prosím říct, váš názor ?

Děkuji

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Myslím si že tohle téma zůstane převážně na FB a osobně bych na toto téma diskuzní fórum nedělal. To už bude mít větší úspěch samotná FB stránka, eventuálně web s články a komenty přes FB koment plugin.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo tak to by šlo, to klidně založ, piš o tom a zkus ty komenty přes FB plugin a uvidíš.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Blog by to nemusel být špatný a tohle téma teď opravdu už delší dobu celkem jede a vypadá to, že to ještě chvíli vydrží. Jen bude potřeba sehnat čtivě píšícího autora (ale třeba tak píšeš ty sám :)). Podle mě je to dobrý nápad, když to opravdu pořádně rozjedeš.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ano, souhlasím.Je a bude to zajímavější a sledované téma už jen díky zdražování, změnám, ale i vývoji na Slovensku.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo, může to být zajímavé, ale dej si pozor, aby se z toho nestal takový ten blog, kde budeš jen na vše nadávat a vše kritizovat. Samozřejmě objektivní kritika nesmí chybět, ale měl bys to mít něčím podloženo. Spíše bych to viděl jako blog, kde budeš psát své názory na dané události a dění a potom budeš rozvádět v komentářích pod články diskuzi na toto téma. Takový blog, kde samozřejmě část obsahu budou tvořit sami uživatelé. Něco takového by se mi líbilo a určitě bych si přidal adresu do své RSS čtečky :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se