Podnikání

strihac
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 11.02.2012
O knize:

Bylo zde mnoho otázek, ale nikdo neporadil
přísloví autora


I cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem
staré čínské přísloví

Kniha Dovoz zboží z Číny byla vydána v dubnu roku 2013 a je v rámci aktuálních právních předpisů EU a ČR. Proto je vhodná jak pro české podnikatele, tak i pro slovenské kolegy. Autor knihy doufá, že v ní čtenář nalezne odpovědi na nejasné otázky, které se v souvislosti s importem z Číny doposud všude objevují. Dle jeho názoru by si ji měli přečíst i ti, kteří ještě nejsou rozhodnuti, zda zboží z Číny dovážet či nedovážet. Publikace naznačuje, že to není jednoduché, ale při splnění mnoha povinností lze skutečně legálně a bezpečně import začít.
Informace o autorovi

Anotace
Kniha Dovoz zboží z Číny představuje ucelenou problematiku s obecnými aspekty importu zboží z Číny. V 80 kapitolách a podkapitolách se čtenář například dozví, jaké nutné kroky musí učinit před dovozem, jak dodavatele v Číně vyhledávat, ověřovat je a komunikovat s nimi, jaká právní problematika se na konkrétní skupiny výrobků a dovozce vztahuje, pro jaké případy jsou nutné certifikace a jaká označení, jakými způsoby lze za zboží platit a jednotlivá úskalí platebních metod, jaké jsou možnosti dopravy, celní problematika, co navštívit v případě obchodní cesty v Číně, jak řešit reklamace, na co si dát pozor a mnoho dalších užitečných informací a rad.

Proč si knihu zakoupit?
+ mohu získat odpovědi na nesrovnalosti, které se na internetu neustále omílají
+ žádná stejná kniha zde za historii lidstva nebyla
+ zasílají do ČR i SR
+ mohu si snížit daňový základ a odepsat 15% DPH
+ mohu získat odpovědi v jediné publikaci
+ mohu snížit riziko podvodu u čínských podvodníků
+ mohu snížit riziko pokut státních orgánů při importu z Číny
+ poštovné pouze 65 Kč (na SR 165 Kč)
+ mohu platit dobírkou, PayPalem, převodem nebo PayU
+ kniha je skladem k expedici

Proč knihu nekupovat?
- nechci zjistit pravdu


Takové to okolo:
Počet stran: 193
vazba brožovaná
Rok a měsíc vydání: duben 2013
ISBN: 978-80-260-4274-7
Vydání: první
Autor: Mgr. Michal Švihnos


Slevový kupón
Vím, že v podnikání jde o čas a peníze. Zakoupím si knihu na www.knihacina.cz a dokonce mohu uplatnit slevový kupón ve výši 10% Kupón: WEBDEALKNIHA (vložím v košíku) a budu vyhlížet pošťáka.

Studenti pozor!
Také jsem začínal jako student a vím, jak se v těch dobách špatně hospodaří. Proto jsem se rozhodl vydat slevový kupón STUDENTWEBDEAL na nákup knihy se slevou 30%. Ověřovat vás nebudu, doufám, že ostatní kupónu nebudou zneužívat.

Přednáška
Podnikatelských komunity mě zvou, abych u nich udělal přednášku na téma importu zboží z Číny. Pokud by někoho z vás přednáška také zajímala, můžete vyplnit svůj email v tomto formuláři. Až se bude konat, budou se rozesílat newslettery.

Další
Píši další knihu. Zajímejte se prosím zde.

Zakupte knihu
www.knihacina.cz

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Tohle moc nepatří do diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
já ne

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Téma do diskuse to je, mě by třeba zajímalo proč autor mluví v třetí osobě ;)

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
jarin001 píše:
Téma do diskuse to je, mě by třeba zajímalo proč autor mluví v třetí osobě ;)

Že by rozdvojení osobnosti ?

Lukáš Jágr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 06.04.2013
Kam se člověk koukne všude všechno o knížce z číny ...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Myslím, že snížení ceny by pomohlo. Takhle se to může dosti lidem, na první pohled zdát předržené. A odradí je to, i když by třeba mohly mít zájem.

strihac
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 11.02.2012
@Lukáš Jágr: to jsem rád, je vidět, že marketing jede ;)

@Wladass: pokud alza nebo parfums má neustále reklamy a články, znamená to, že se moc nekupuje?

@luba: cena je subjektivní. někomu naopak připadá málo . Nicméně, cena se měnit v příštích pár letech nebude, cílovka je daná a ta ví, jaké peníze chce vydělat.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:
Asi to moc lidí nekupuje :)


Za tu cenu to hodnotu nemá... Za 199 Kč ok, ale chápu, že se na tom potom moc nevydělá...

-- 29. 06. 2013 09:33 --

strihac píše:
@Lukáš Jágr: to jsem rád, je vidět, že marketing jede ;)


Ano nejlepší marketing je, že uděláš aukci, kde napíšeš, že 30% z koncové ceny jde na povodně... To je marketing? Podle mě je to hloupost. Když už chci dělat benefice, tak se dává 100% z výtěžku, tím se lidi motivují, aby za něco zaplatili více, než je hodnota dané věci... Říkat dejte hodně peněz a já se z nich přiživím a jen 30% dám na dobrou věc je jako kdyby si říkal "Mám málo peněz, nikdo to nekupuje a já potřebuju více než 2x tak pomoc, než lidi postiženi povodněmi..."

Že jsem na tebe neměl moc dobrej názor, ale tímhle si to úplně pohřbil....


Navíc sám mám s čínou dost bohaté zkušenosti a žádná kniha, ani za milion ti nepomůže. Vždy to bude kaskadérství a buď ti to zrovna vyjde nebo ne... Kniha tě neochrání, ani kdyby měla tisíc rad...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tohle není cena pro masovku.

strihac
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 11.02.2012
@janKali: nevím do jaké míry máš s Čínou zkušenosti, v jakém množství, kvalitě a sortimentu, nicméně právě na knize jsem chtěl demonstrovat to, že ač se jedná o naprosto jiný systém obchodu než s dodavateli z EU, lze importovat bezpečně. Mezi širokou podnikatelskou komunitou, kteří o Číně někdy uvažovali, je právě zastáván názor podobný tvému. Proto spousta podnikatelů a firem od nápadu upustí. I já jsem se párkrát spálil, ale to je vždy tím, že se neustále učíš. Až na závěr si můžeš udělat zpětné ohlédnutí nad tím, co bylo dobře, co se naopak nepovedlo, co se dalo udělat jinak, co se od té doby změnilo, jaké přibyly nástroje a podobně. Je pravda, že se jedná o specifický druh podnikatelské spolupráce, ale v knize se právě člověk dozví to, jak dostat plnou objednávku, ve sjednané kvalitě, termínu a s jistou dávkou odpovědnosti čínského výrobce. Když opomenu svůj biz, návštěvy fabrik, veletrhů, dojednání bizu..., tak jsem se účastnil několika fór o biz s Asií, mluvil s lidmi, které se v Číně pohybují až na vládní úrovni, ale i na té nižší - podnikatelské, s právníky, kteří operují, jak podle hongkongského práva, tak ale i podle čínského kontinentálního. Důkladně jsem si prošel všemi fázemi spedice a clení s těmi, kteří tyto činnosti vykonávají. A tak podobně.

Jednu věc o knize vím na milión procent, na internetu se ty informace nedočteš. Ani nikde jinde. Proto je i ta cena, o které nediskutuji. Když jsem poskytoval konzultace, tak za 30 min. byla účtovací sazba 1 500 Kč bez DPH. A to se za 30 min. toho moc nestihlo a člověk odcházel s hlavou nafouknutou, jako balón. Nikdo nad cenou nebrečel. Školení stojí 2 500 kč a více. Dle mého názoru, ale i názoru jiných je kniha stále cenově dostupná. Cílovka je malá a cena adekvátní.

Toto není žádný návod pro nějaké prodejce na aukru, kteří si chtějí objednat dva tablety a zbohatnout, aby se ve škole mohli vytáhnout před spolužáky, že mají na bagetu s kuřecím masem. Toto je něco, na co tu tisíce mladých i starých podnikatelů i nepodnikatelů čekalo dlouhá léta. Každý si sám rozmyslí, zda chce či nechce.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
To strihac - nic proti tobě, vytahovat jsem to nechtěl, ale když člověk čte, co si všechno stihnul a s kým vším si jednal, co si všechno navštívil... Nezlob se na mě, ale asi máš hodně bujnou fantazii nebo si suprový lhář. Stejně jako tady teď tvrdíš, kolik si prolezl fabrik v číně a kolik si dojednal businessu... Korunu tomu nasadíš tehdy, když po těch všech vytahováních co si kdy, kde, jak a s kým vyjednal, prohlásíš, že s tvými super zkušenostmi půjdeš raději pracovat jako bežný zaměstnanec... Kdyby si byl tak super, jak všude tvrdíš, tak by si dostával plat 50+ a firmy by se o tebe prali...

Navíc si nějak zapomněl reagovat na ten fakt, že děláš benefici 70% mě, zbytek potřebným. To ti nepřijde hloupé?

Namám nic proti, že sis splnil sen a napsal knihu, ani proti tomu, že se snažíš dělat marketing, který je už spíše otravný, ale mám dost proti tomu jak se vytahuješ a ve skutečnosti musíš vlatně lhát... Tohle všechno se nedá stihnout s tím, co si prohlašoval v minulosti, že si kdy dělal. To bys musel mít alespon 2 dvojníky :-)

PS: Kolik takových 30ti minutových konzultací si kdy rozdal, že se tu s nimi oháníš? Myslím že nula, nebo by se jinak dali spočítat na prstech jedné ruky...

strihac
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 11.02.2012
@janKali: S čím lžu? Že jsem při studiu stihl 6 let podnikat a rozběhnout pár projektů, obchodovat s Čínou, zajímat se o to a následně napsat knihu, která tu nebyla? To snad nechceš ani vyslovit. Ano, já studoval bezpečnostní a krizový management a v tomto oboru jsou platy okolo 50 tis. což mě stačí. Je tam ovšem problém, že bohatou praxi v oboru bezpečnosti nemohu okamžitě nabídnout. A tento obor mě baví, proto jsem ho i studoval. Proto je s tím takový problém. Kdybych chtěl podnikat v obchodu, marketingu a podobně, jdu na příslušnou školu, kde mě to studovat bude bavit. Tobě možná ne a proto trávíš čas na webdealu..... Ty si jako student možná chodil rozdávat letáky, já jsem si raději rozjel biz, abych měl více času a peněz.

To, že dám 30% z výtěžku z aukce na dobrou věc mi vůbec hloupé nepřijde. Jako soukromá osoba jsem dal více, jako marketing jsem to udělal takto. Kéž by jsi také něco pro dobrou věc udělal a neodsuzoval lidi, kteří chtějí byť minimální částkou přispět v tíživé situaci....

Zdá se, že mluvíš naprosto z cesty. Je lepší více dělat než-li mluvit, blogovat a podobně. Pak toho třeba také stihneš více, než jen o tom mluvit a psát.

ad. konzultace, tak se k této trapné poznámce ani vyjadřovat nebudu

Jinak jsem rád, že je vidět, že články o mě se v hojné míře čtou, plní účel ;)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak jo pojďme se bavit věcně:
1) Než napíšeš, že jsem při studiích rozdával letáky se nejprve informuj, kdo na tebe reaguje a co má za sebou. Při studiích jsem rozjel projekt, který za první půl rok vyrostl na třžbách o 11 000% a po roce a půl měl roční obrat v řádech desítek milion Korun. Fakt se nebudu dále snižovat, abych si tu hrál, že jsmedvě děti, co si na písečku hrají, kdo dochčije dál... Nejprve měj info, pak suď a útoč. Nejsem rejpavej přizdisráč z vidlákova, co tu diskutuje, protože se zrovna na Fb nic neděje...

2) Pokud se bavíme o beneficích, tak benefice je něco jiného, než "já si 70% nechám a pak něco možná dám na povodně". Když mi chceš něco vyčítat, tak opět pohled do minulosti - třeba projekt, kdy jsme na vánoce nakoupili dětem v dětském domově vánoční dárky... A nikde to nevykřikuji. Slušným lidem stačí, že udělají něco dobrého! A měl by sis vzít příklad - takhle se to dělá, né že si hraješ na to, jak pomáháš a ve skutečnosti se tím chceš jen zviditelnit a vidělat sám!!!

3) Můžeš mi prozradit, kde se v oboru bezpečnostních agentur beze 50 tisíc za měsíc??? Neznám nikoho takového, tedy pokud nevlastníš zajetou agenturu. Jako zaměstnanec to nikde nedostaneš. Znám kluky, kteří dělali pro mě festivaly, tak ti mají na starost celé obchodní centrum, včetně několika podřízených, jsou to profíci, nařachanci, ale nad 20 nejdou... ba naopak mají 13-15 čistého. To je dneska na chlapa a živitele rodiny kurva málo. Zbytek (na rozumné živobití) si musí vydělat po clubech jako vyhazovači... 50 tisíc vyděláš jedině, pokud budeš zlej kluk a budeš vymáhat dluhy... Ale myslím, že na to se pracovní smlouva nepodepisuje... Nebo mě poučíš, kde dostaneš 50 měsíčně? Fakt bych to rád věděl, abych se přiučil něčemu novému - rád se učím novým věcem a člověk s přehledem jako ty by mi určitě mohl pomoci.

4) Když se vrátíme k Číně - kolik továren si za posledních 5 let fyzicky navštívil a kolikrát si skutečně v číně byl? Myslím tím fyzicky, ne kolikrát si tam psal e-mail nebo po skype... Jsi ochoten mě posadit na prdel a sdělit nám všem kolikrát si čínu navštívil?

5) A ano, když člověk čte o tobě, co si všechno ve skutečnosti stihl, tak si superman a klaním se před tebou - vlastní bezpečnostní agentura, dovozy z číny, marketing, samé konzultace atd... Stačí se na Webtrhu podívat na tvoji historii, pamatuji si tě už nějakých 5 nebo kolik let zpět, kdy si mi přišel jako velká huba a žádný čin... Ale to je jen můj osobní dojem.


A nyní prosím odpovědi na položené otázky. Pokud to zvládneš věcně s argumenty, bude diskuze plodná. Pokud zase napíšeš, že je pod tvoji úroveň odpovídat, tak se asi moc neposuneme..

strihac
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 11.02.2012
@janKal: je z tebe cítit zášť, nenávist a závist.

Nevím, zda jsem toho za svých 28 let stihl TOLIK, jak ty říkáš, osobně si myslím, že jsem mohl stihnout více, protože vím, že pracuji pomalu, ale s rozvahou. Zavolej si do ČTK, zavolej Musilovi do ČT, zavolej do Kiss rádia, rádia Beat, do Lidových novin atd. atd. To jsou všechno média, ve kterých jsem byl vidět a podotýkám zdarma. Zavolej si na ČČOK, zavolej si na česko čínské fórum…o mém zájmu o Čínu. Dotazuj se těch, co o mě píší, zda jim za to platím, či sami chtějí napsat o něčem zajímavém a podpořit to. Udělej si anketu o tom, kdo a proč je úspěšný nebo kdo za jak dlouho může stihnout více. Osobně jsem vytvářel něco, o co se trh zajímá. A to pozitivně. Nyní už vím, že v klidu mohu sledovat diskuse a propagovat to, co je. Ty se ale ještě musíš snažit o to, abys vytvářel.

Nemám už ti jak jinak pomoci. Snad jen méně mluv a více pracuj. Vytvářej a nabízej takové služby či výrobky, které budou pro lidi řešením, budou o tobě mluvit a média psát. Zachovávej respekt k ostatním a úctu k těm, co jdou za svým cílem. Pak budeš třeba také člověkem úspěšným, bude se o tobě psát, lidé mluvit a spotřebitelé kupovat tvou tvorbu. Až přijdeš na to, co chybí, co můžeš nabídnout a co lidi zajímá, můžeš také napsat knihu. Někdo prodává obalené hovno na dobírku, někdo nabídne něco co není, na co lidé čekají a za co jsou ochotni utratit tolik, nakolik si toho cení. Zatím jsi jen kluk na pískovišti.

Mnoho štěstí

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Kecy kecy a kecy... Jaká zášť? Nenávist? Jasně jsem se tě zeptal, kolikrát si byl v Číně, když odtud dovážíš zboží a napsal jsi, že si prošel fabrikami. Každý kdo dělá čínu, tak ví, že to musí osobně kontrolovat, jinak je výsledek vždy špatný (nebo na 99% špatný). Nedokážeš mi odpovědět na tak triviální otázlu kolikrát??? Zkus se vzmužit prosím.

PS: Odpovědi na otázky, kde ve svém oboru vyděláš 50 jsem ani nečekal,protože odpověď zní nikde, to všichni víme...Pokud máš argument a ne jen kecy, jak tě někdo nesnáší, tak odpověz A KONEČNĚ S ARGUMENTY! Děkuji

-- 29. 06. 2013 22:21 --

Mimochodem na kterém KISSu a kdy si byl? S kým si dělal rozhovor? S kým si jednal?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tady si někdo hraje na Czech Made Mana? No tak, pánové, mějme se rádi.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
strihac píše:
@janKal: je z tebe cítit zášť, nenávist a závist.

Nevím, zda jsem toho za svých 28 let stihl TOLIK, jak ty říkáš, osobně si myslím, že jsem mohl stihnout více, protože vím, že pracuji pomalu, ale s rozvahou. Zavolej si do ČTK, zavolej Musilovi do ČT, zavolej do Kiss rádia, rádia Beat, do Lidových novin atd. atd. To jsou všechno média, ve kterých jsem byl vidět a podotýkám zdarma. Zavolej si na ČČOK, zavolej si na česko čínské fórum…o mém zájmu o Čínu. Dotazuj se těch, co o mě píší, zda jim za to platím, či sami chtějí napsat o něčem zajímavém a podpořit to. Udělej si anketu o tom, kdo a proč je úspěšný nebo kdo za jak dlouho může stihnout více. Osobně jsem vytvářel něco, o co se trh zajímá. A to pozitivně. Nyní už vím, že v klidu mohu sledovat diskuse a propagovat to, co je. Ty se ale ještě musíš snažit o to, abys vytvářel.

Nemám už ti jak jinak pomoci. Snad jen méně mluv a více pracuj. Vytvářej a nabízej takové služby či výrobky, které budou pro lidi řešením, budou o tobě mluvit a média psát. Zachovávej respekt k ostatním a úctu k těm, co jdou za svým cílem. Pak budeš třeba také člověkem úspěšným, bude se o tobě psát, lidé mluvit a spotřebitelé kupovat tvou tvorbu. Až přijdeš na to, co chybí, co můžeš nabídnout a co lidi zajímá, můžeš také napsat knihu. Někdo prodává obalené hovno na dobírku, někdo nabídne něco co není, na co lidé čekají a za co jsou ochotni utratit tolik, nakolik si toho cení. Zatím jsi jen kluk na pískovišti.

Mnoho štěstí


Sorry bro, ale na internetu se pohybuju celkem aktivně a ty tu vyprávíš kolik lidí o tobě psalo a někde v rádiu říkalo.. Ale krom WT a webdealu a tvé "propagační" akci o tvé knížce, jsem o tobě nikde jinde nečetl a neslyšel. Možná sleduju pro tebe "low" zdroje a shit portály, ale asi nebudu jediný, kdo o tobě nikde jinde nečetl :) Vydávej si svou knížku dál a nenavážej se do ostatních členů Webdealu, nebudí to "profesionální" dojem :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Ty Županič

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:
Sorry bro, ale na internetu se pohybuju celkem aktivně a ty tu vyprávíš kolik lidí o tobě psalo a někde v rádiu říkalo.. Ale krom WT a webdealu a tvé "propagační" akci o tvé knížce, jsem o tobě nikde jinde nečetl a neslyšel. Možná sleduju pro tebe "low" zdroje a shit portály, ale asi nebudu jediný, kdo o tobě nikde jinde nečetl :) Vydávej si svou knížku dál a nenavážej se do ostatních členů Webdealu, nebudí to "profesionální" dojem :)


Já osobně ke zdrujům, které uvádíš, ještě přidám MladýPodnikatel.cz od Jirky, kde se o něm psalo, nicméně pokud se Jirky zeptáš za jakých okolností a jak to bylo, tak je to v podstatě jako by se nepsalo... Kiss jsem si chtěl ověřit a zjistit - pro KISS jsem v 18ti pracoval a dodnes mám jak s JČ tak s Prahou (kde nyní dělá můj učitel Petr Filip programového ředitele pro všechny KISSy v ČR) nadstandardní vztahy... Myslím že by z toho vylezlo, že někde něco citovali a konec...

Osobně si myslím, že když pan "čína" nereaguje na dotaz, kolikrát byl skutečně v číně, tak je dost možné, že tam nikdy nebyl. Zmiňuje, že mluvil s mnoha lidmi, co čínu dělají, byl na konferencích... Myslím, že kniha se dá napsat i z toho, co se dozvíč z pokecu od takových lidí a konferencí... Skutečně by mě zajímalo, jestli mu křivdím a je fakt dobrej, jak píše, nebo zda knihu splácal ze zkušeností jiných a snaží se na ní jen zbohatnou... Odpověď se asi jen tak nedozvíme, protože chyba se přiznává špatně.


PS: Přijde mi to tu jak s Wedosem - oba se chvástají. S jedním jediným rozdílem - Wedos je ochotnej ukázat, že skutečně něco vybudoval a skutečně za ním něco stojí. Tady jsou tajnosti a žádné odpovědi na skutečně zásadní otázky (kterými by mě mohl mimochodem zásadně uzemnit).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wladass píše:

Sorry bro, ale na internetu se pohybuju celkem aktivně a ty tu vyprávíš kolik lidí o tobě psalo a někde v rádiu říkalo.. Ale krom WT a webdealu a tvé "propagační" akci o tvé knížce, jsem o tobě nikde jinde nečetl a neslyšel. Možná sleduju pro tebe "low" zdroje a shit portály, ale asi nebudu jediný, kdo o tobě nikde jinde nečetl :) Vydávej si svou knížku dál a nenavážej se do ostatních členů Webdealu, nebudí to "profesionální" dojem :)


Jediný rozhodně nejsi a vidím to dosti podobně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Je vidět, že strihac reagovat nechce a nahrává to jen potvrzení teorie, kdy v Číně nikdy nebyl a jen sebral zkušenosti ostatních a shrnul je do knihy... Osobně bych si takovou knihu nekoupil, protože mi tam ta přidaná hodnota chybí... Ale třeba je kniha fakt fajn... Jen je skoda, že strihac neumí předložit argumenty, čímž se zde sám diskriminuje včetně své knihy.

simje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 19.12.2010
Pěkné počteníčko :) Ale je fakt, že pokud chce kolem sebe hypovat, argumenty jsou nutné.
Instalujeme kamerové systémy po celé ČR.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ono 99% lidí, co sem k nám tahají ty čínské klumpy tam nikdy nebylo, osobně znám 5 lidí, co sem dováží po kontejnerech kde co (od oblečení až po pochybnou elektroniku) a všechno vyřizují jen přes internet.

Co mě také docela zaráží, že si v minulosti nikdo nekoupil ty strihacovi lukrativní eshopy s autorádii na Webtrhu. Asi to zase taková bomba není. Já osobně bych tuto elektroniku nikdy nekoupil, jelikož nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se