Podnikání

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
Zdravím,

Napadlo mě, že bych znovu začal psát na copywriting.cz články po 25 CZK. Ale příjde mi, že už to tam upadá a tak si říkám, zda to má ještě cenu nebo ne? Co myslíte vy? Prodává se Vám tam v poslední době články dobře? Nebo to vidíte stejně?

Děkují

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Co máte všichni s tím, že Copywriting.cz upadá? Protože dle statistik vidím opak.
Stačí mít v systému alespoň jednu hotovou zakázku a šance na to, že si vás inzerent vybere se dramaticky zvýší.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Taky si nemyslím, že upadá. Poptávky sice moc nezadávám, raději kupuji již hotové články. Nabídka je tam aktuálně bohatá, i když některé články jsou extrémně předražené, nechápu, jak si nějaký copywriter může myslet, že prodá 1NS za 400 Kč. Mluvím o případech, kdy jde o naprosto běžné články. Je to pro pisálka vlastně ztráta času psát takto drahé články, budou tam neprodané viset věčně. Možná ale jen můj subjektivní názor.

Abych ale odpověděl na otázku, co psal Bottle3D. Pokud budou mít tvé články úroveň (a nebudou jen zkopírované z Wikipedie), tak je za 25 Kč určitě prodáš.

Závěrem ještě jeden postřeh s otázkou. Přes affil jsem přivedl 6 lidí, kteří se zaregistrovali, ale poslední přihlášení mají v den registrace, takže jsou neaktivní. Máte také takové nemilé statistiky s novými uživateli?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Z posledních 10, které jsem přivedl má takovouto statistiku 6. Ale já přivádím spíše nové lidi, kteří nemají s PPP zkušenosti, takže jsou možná spíše ztraceni. Časem se třeba vrátí :)

Jinak bych řekl, že aktivita spíše roste (soudě podle rostoucího přijmu z affilu).

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Copywriting.cz jistě neupadá.
Jelikož jsou jen dvě české služby, které nabízí takovéto služby.
A kdo se v tomto oboru pohybuje, tak ví, že na PlaCla berou jen "VIP". Tak že jediný použitelný systém, je CopyWriting.cz .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Zrovna dobíjím kredit, aby jsem si pořídil články ;) A koukám, že jste zde rozjeli na téma Copywriting.cz diskuzi ;) Snad se rozjede ještě víc. Taky jsem pár lidí přivedl, ale jsou spíše neaktivní.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se