Podnikání

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Rozhodl jsem se udělat dárkovou kolekci fóra. Pro soukromé účely, do soutěží a jako formu odměn. Grafika bych na to měl, zarazil jsem na dodavateli.

Nemá tu někdo zkušenosti s dodavatelem s co největším spektrem předmětů? Nebo neznáte z doslechu o někom, kdo tohle dodává?
Rád bych si nechal udělat reklamní propisky fóra, hrnečky, trička a toaletní papír. Nerad bych to členil mezi hodně dodavatelů, ale ideálně vše u jednoho dodavatele.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Kdysi jsem nekde cetl chvalu na www.inetprint.cz, osobni zkusenost,ale nemam.

Jinak ten toaletak je dobry napad, napr. pro cleny s udelenym banem :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
InetPrint vypadá zajímavě, asi půjdu do něj. M-Power také není k zahození, ale mají hodně produktů a špatně se mezi nimi prochází.

Co jsem se ale díval, tak potisk toaleťáku nenabízí ani jeden z nich, na Googlu jsem našel: http://topreklama.cz/, máte někdo s nimi zkušenosti? ale mají minimální odběr 1200ks.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Místo toho toaleťáku za několik desetitisíc nech radši vyrobit něco důstojnějšího, např. přívěšek na klíče - aspoň nějaká reklama. Toaleťak je sice vtipný, ale nezpropaguje web.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
stephan píše:
Místo toho toaleťáku za několik desetitisíc nech radši vyrobit něco důstojnějšího, např. přívěšek na klíče - aspoň nějaká reklama. Toaleťak je sice vtipný, ale nezpropaguje web.


To by si se divil, každej den ráno si na WebDeal vzpomeneš :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Toaleťák mi přijde nedůstojný. K WD by se hodil spíš vizitkář, spona na peníze možná obal na kreditku :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
A mě šňůrka na elektronické cigáro s logem WD :-) Nebo pěkný žeton do nákupního košíku s WD logem a balíček lepících papírků s WD logem, i magnetku na lednici bych si dal, věci co denně používám by se mi s logem WD líbili.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nejlépe si dokážu představit asi propisku a klíčenku.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, přesně propisky, klíčenky, ale hlavně to chce dodavatele, kterému nedělá problém objednávka v desítkách kusů. Nepotřebuji objednávat tisícovky kusů, to raději ty peníze vložím do jiným bonusů - domény, ebooky atd.

Drago píše:
Toaleťák mi přijde nedůstojný. K WD by se hodil spíš vizitkář, spona na peníze možná obal na kreditku :)


Samozřejmě by se jednalo pouze o limitovanou edici zaslanou konkurenci WebDealu a jeho brzy spuštěným službám. Nepočítám s tím, že by se s ním někdo vytřel :).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se