Podnikání

Jaký web založit?
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
8%
8%
42%
Žádná hlasování
17%
Žádná hlasování
25%
Celkem hlasů: 12
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Většina z vás již má své webové stránky.Já se však ptám.Jakou stránku, web by jste jako webový novaček okamžitě založili v případě, že máte vhodnou doménu, inspiraci atd!

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jako webový nováček by jsem založil odborný web, protože to je cesta jak získat komunitu. Tu pak utužovat kvalitním obsahem a přes sociální sítě. S dobrou komunitou se pak dá pokračovat dál. Taky počítám, že jako nováček mám dost volného času. On ten odborný web sežere hodně času.

Jinak s adult webem a eshopem nemám zkušenosti. Adult jsem sice dělal, když jsem chodil na střední, ale to byla jiná doba (deset let zpět). Na eshop jsem si zatím netroufl :)

Co ti tam chybí: katalog, RSS agregátor, minisite, startup, aukční portál, inzertní portál, flash hry, obrázkový web (meme, vtipy, wallpapery atd.), slevomat, seomat, reklamní systém, textová databáze (vtipy, citáty, filmy), poradna (http://answers.yahoo.com/) ... hmm teď si na další nevpomenu

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No já bych toho našel ještě více, ale anketa umožňuje jen 10 možných odpovědí.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Drago píše:
Ale mohl by to být zajímavý to do list, zkusit od každého alespoň jeden :)

Přesně tak!Doména nehraje zas tak velkou roli. Mě osobně by to také zajímalo jak by to bylo po měsíci, půl roce, roce.Prostě založit na stejných startovacích podmínkách různé weby s různým zaměřením.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Podle mě tohle je špatnej přístup. Myslím tím "chci web, poraďte mi, co mám založit". Většinou web zakládáš protože tě něco baví, nebo chceš něco sdělit světu. Například pokud jsem fanda do modelařiny, udělám si web na kterém se tomuto tématu budu věnovat a nebudu přece zakládat RSS agregátor, nebo adult. Takže já bych asi čerpal z vlastních nápadů. Jistě máš spousty věcí co tě baví, nebo třeba jen věci, co tě zajímají :)

WebDeal třeba vznikl tak, že nám přestal vyhovovat Webtrh (jak chování adminů, tak komunita, tak nový směr, kterým se WT začal ubírat) a tak jsme si řekli, že nás diskutovat o podnikání baví a udělali jsme fórum, které vypadá přesně tak, jak jsme ho chtěli my a ubírá se takovým směrem, jakým chceme aby se ubíralo :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Souhlasím s Honzou, většina kvalitních webů/systému vzniká z potřeby toho daného systému ať už vememe webdeal a nebo nový linkmonitor.cz. Osobně bych něco jen tak z nudy nebo z dostatku volného času nedělal.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No ale já nechci zakládat žádný web podle nějakých rad.Momentálně mě jich běží přes 150 a opravdu nemám čas dělat nové.Jen mě zajímal názor lidí a to ze zvědavosti a ne proto, že by to měla být pro mě nějaká inspirace.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Líbí se mi, co napsal Drago. Posílám reputaci. Já to udělal podobně, založil jsem svoje diskuzní fórum, které sice chvíli obsahovalo i warez odkazy, ale co už. Získal jsem díky tomu spoustu kontaktů. Nejsou to ale kontakty na podnikatele, investory a podobně, ale na obyčejný kluky, co si občas hrajou s Photoshopem, občas si něco naprogramují, napíší a podobně. Takže dnes nepotřebuji na menší věci hledat (a platit) profesionály, mám svojí komunitu, byť už fórum není tak aktivní. Byl to podle mého nejlepší začátek, jaký jsem mohl udělat.

Na druhou stránku, nevím, jestli by dnes mělo ještě smysl zakládat diskuzní fórum. Pokud chceš komunitu ajťáků, jako mám já, tak to chce buď fórum všeobecné, nebo fórum o IT, čehož jsou mraky. Ale rozhodně zkoušej :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se