Podnikání

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Neměl by někdo zájem soustavně pracovat na filtru konkurence z Skliku? Tzn. sem tam ho aktualizovat o nové inzerenty typu IQ test, hubnutí atp... sem tam ho totiž rozšířím a napadlo mě, že kdyby to byla práce vícero lidí, byl by obsáhlejší

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já nejsem rozhodně proti a rád se zapojím ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já by jsem tedy zatím vedl diskuzi jak to realiozovat do praxe tady, třeba se ještě někdo přidá, nebo pomůže.

Mě napadají dvě varianty, jedna je klidně mít tady na to vlákno. Což asi není idealní z pohledu, že přeci jen tím že někoho blokujem se nemusí někomu líbit.
Další elegantní řešení a k němu by jsem se přikláněl je mít sdílený google document se zápisem všech zůčastněných.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Turek píše:
Mě napadají dvě varianty, jedna je klidně mít tady na to vlákno. Což asi není idealní z pohledu, že přeci jen tím že někoho blokujem se nemusí někomu líbit.


V tom nevidím problém, chceš mít na stránkách jen určitou reklamu, do toho, koho budeš, nebo nebudeš blokovat, je každému úplné prd. Proto tam ten filtr je, jestli se to někomu líbí, nebo ne, je úplně jedno, prostě když nechci na stránce reklamu na IQ test, tak jí blokuju a hotovo, ať si inzerent jde tam, kde jim to nevadí. Takže toho bych se nebál.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Tak klidně tento filtr můžem začít psát tady... jen bude třeba domluvit na jaké weby to bude zaměřeno, protože u některých webů budu chtít blokovat půjčky a u finančních zase někdo bude chtít blokovat něco jiného. atp...

-- 01. 03. 2013 16:15 --

Já mám třeba hlavně weby na travel a dárky

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No samozřejmě se to musí rozdělit do kategorií, bez toho to vcelku ztrácí smysl. Mohl bys tedy udělat nadpis kategorie a do něj pak pomocí bloku "kód" psát filtr a toto pak pravidelně aktualizovat, podle došlých příspěvků. Jinak by v tom asi byl obr zmatek.

například:

Půjčky
Kód: Vybrat vše
www.dovolena.cz
www.aukro.cz
www.google.cz


No asi nějak tak.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se