Podnikání

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,
jak aktualizujete hlavní stránku statického webu? Přepisujete text, nebo přidávate text? Já zatím přidávam, ale někde začínám mít dlouhé texty, tak budu muset asi přepisovat.

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Záleží o jaký typ webu se jedná? Ale když je text stále platný a úplný, tak ho podle mě není nutné přepisovat. Radši dělat další podstránky na webu.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Keď nejde o nejak často aktualizovaný web, teda nepotrebujem prepisovať texty nejak často tak nemám problém to prepísať priamo v kóde. Keď viem, že obsah budem potrebovať aktualizovať častejšie tak buď to hodím na wordpress, nájdem si nejaké jednoduché cms-ko alebo si napíšem jednoduchý script na úpravu textov aby som nemusel behať stále do kódu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jak kde, ale většinou to doplňuji, je škoda to přepisovat, navíc ničemu to nevadí, když je text delší, jen bych být tebou udělal nahoře odkazy na kotvy a text rozdělil do odstavců a je to.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já se ptám z důvodu že vyhledávače mají rádi aktualizovaný text, tak řeším jak mu jej nejlépe servírovat.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Není potřeba přidávat text. Spíš se zaměř na přidávání podstránek. Si každý myslí, že musí všechno naflákat na titluní stránk a že tek "vočůrá" vyhledávače :-D. ale ti mají rádi hodně rozvětvené weby.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Turek píše:
jak aktualizujete hlavní stránku statického webu? Přepisujete text, nebo přidávate text? Já zatím přidávam, ale někde začínám mít dlouhé texty, tak budu muset asi přepisovat.


Ten web ma snad nejaky ucel. Tak podle toho to delas.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se