Podnikání

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Jakou používáte? Jakou byste doporučili? Proč?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
nevím jestli se to tady může ale super přehled je http://webtrh.cz/62230-brat-fotky-web
jsou tam i fotobanky zdarma ale já se snažím používat pouze vlastí fotky ale to nejde všude no
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
hmm tak jsem to proběhl a našel jsem tam zdarma fotku kterou jsem chtěl koupit v české fotobance za cca 80kč

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já používám na free fotky akorát http://www.sxc.hu/ a občas se tam dají najít dobré věci. Ale jak kdy a na jaké téma no...

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Nejvíce srážek v ČR – přehled rekordů v počasí

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Opakuji pořád dokola, že free fotky jsou většinou nekvalitní a navíc je to čekání malér. Nikdo u nich nikdy neřeší, jestli se neporušují něčí práva. Nemůžete fotit lidi, soukromý majetek, interiéry, designové výrobky, auta a spoustu dalších věcí, aniž by byl k fotce i další písemný souhlas a to u free fotek téměř nikdy není. Vzhledem k cenám mikrofotobank je otázkou, zdali mi ušetření cca několika stovek korun měsíčně (při nákupu až několika desítek fotek) opravdu stojí za riziko žaloby nebo jiného maléru. Nezanedbatelná je taky nekvalita free kolekcí a strávit hodinu hledáním free fotky, když ji lze za 5 minut koupit za 20 Kč mi nepřijde zrovna jako účelná investice.

Nejlevněji vychází jendoznačně DepositPhotos, kde lze koupit i pouze několikadenní předplatné na pár fotek nebo nakoupit pomocí SMS. Další zajímavé mohou být Dreamstime a 123RF, na něco Fotolia. Shutterstock je výhodný jen pro velmi velké odběry (řádově stovky fotek) a IStock je zase velmi drahý, ale má i dost široký exkluzivní obsah. Pro specializované věci například Alamy, ale ceny jsou často poněkud jinde.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Chcel by som obnoviť túto tému. Rozbieham niekoľko webov a celkom by ma zaujímalo, aké platené fotobanky používate. Zaujímajú ma také, kde si zaplatím prístup a každý deň si môžem stiahnuť X fotiek. Dik :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Fit píše:
Já používám na free fotky akorát http://www.sxc.hu/ a občas se tam dají najít dobré věci. Ale jak kdy a na jaké téma no...


si zaregistrovaný sxc.hu alebo len stiahneš obrázok a dáš odkaz z webu ?

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Stáhnout obrázek plus dát odkaz z webu = krádež. Novinky.cz budiž odstrašujícícm příkladem, "citace" typy "zdroj: facebook.com" je do nebe volající drzost, to už tam rovnou můžou psát "tuto fotografii jsme šlohli". Mimochodem podle autorského zákona nemůže coyprightu web nikdy nabýt, takže taková citace je nepřípustná tím spíš.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Novinky jsou kapitola sama pro sebe. Teda spíš obecně zpravodajské servery u nás.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Kód: Vybrat vše
freedigitalphotos.net

zdenovy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 03.10.2012
Depositphotos.com - mimochodem teď mají akci na kredity, vychází to až 200 fotek za cca $75. Akorát v září zrušili platbu pomocí SMS, škoda :(

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pár kúskov sa nájde aj na Foter.com.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se