Podnikání

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Snažíte se svoje peníze nějakým způsobem investovat? Kam investujete svoje peníze mimo internet ? Nebo myslíte, že je lepší peníze zhodnocovat pomocí online podnikání ?

Díky za vaše názory.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Do rodiny :-D Největší investice v životě s nejdelší dobou zhodnocení :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Jen co budu mít vyřešení bydlení (20 let) mohu někam víc investovat :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zaměřuji se na internetové podnikání, ostatní druhy podnikání mě nezajímají, nevím o nich nic, takže zůstávám s investicemi tam, kde tomu rozumím. Teď hlavně investuji hromadu času do vánočního dárku pro WebDeal.

Wladass píše:
Do auta v týhle zimě je to žrout :D


To velmi dobře znám, na Vánoce dostalo nové rozvody brzd a plnou nádrž, to musí stačit :-D.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já investuji nejvíce do rodiny globálně (bydlení atd.), což je velký žrout a když něco zbývá, tak nakupuji blbiny po internetu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Když pominu investice do sebe, tak jako investiční záležitost používám kameny. Když vidím něco zajímavého, tak si občas udělám radost. Něco nechávám ve sbírce, něco zas průběžně pustím do oběhu.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Mimo online podnikání investuji do vzdělání pro sebe, poslední dobou poměrně hodně, a také do lidí nebo projektů, a zatím jsem byl úspěšný :) Jinak byt si myslím není špatná investice, i když sám mám špatnou zkušenost s nájemníky, bohužel to byl byt v domě, kde byly převážně důchodci :( Ale do budoucna určitě bydlení :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Offline zajímavých projektů se dá dělat relativně hodně, ale snad si nemyslíš, že se tu s nimi bude někdo rozmazávat... To je jako zazdít je rovnou.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Sebevzdělávání je určitě dobrá investice, ale jen když to pak užiješ v praxi. Vzdělávat se něco co nepotřebuješ nemá pro tebe žádnou přidanou hodnotu a jen tě to obírá o čas.

zent
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 18.02.2012
V mojom prípade je to taktiež investícia hlavne do sebavzdelávania, ktorá sa mi už viackrát vyplatila. A keďže je času vždy nedostatok, tak za investíciu považujem aj vybavenie pre zefektívnenie práce, keď to človeku spríjemní prácu alebo zvýši motiváciu a chuť, tak sa investícia vyplatila.

Andrejkin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.03.2011
Najlpešia investícia je pre mňa každoročné členstvo za 7€ vo vedeckej knižnici.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se