Podnikání

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Rád bych vytvořil seznam webů, kde lze zakoupit podčlánkovou reklamu viz blog Petra Jeníka: http://owww.cz/inzerce-na-mem-blogu/

Weby, které jsem našel:

Blogy
- owww.cz
- 404m.com
- pes502.cz
- petrparal.cz
- dzafi.cekuj.net

Tematické magazíny
- nasebydleni.cz
- jakbytuspesny.cz
- darkycz.cz
- inspiracedodomu.cz
- investice.info
- jidelnicek.name
- chytryportal.cz
- inspirace-interiery.cz
- jidlovpraze.cz
- memy.cz
- chytreinvestovani.cz
- voltesebe.cz
- onlinehokej.com

Pokud znáte další, prosím doplňte

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
http://pujcky-bez-registru.name


To není případ, který zmiňuji

chavesak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 07.11.2011
Pridam dalsi
kvalitni.cz
Provnání finančních produktů bankovních i nebankovních insitucí.
Magazín Kvalitní.cz, místo pro propagaci vašich podnikatelských aktivit.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Neviete niekto o nejakých ďalších weboch?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Třeba můj cn130 (zaměřeno na webhosting). Cena je zatím nastavena na 49,61 CZK, než přijdu na to jak zaokrouhlovat DPH :/
Pod každým článkem je počet přečtení. Popřípadě můžeš kouknout na otevřený toplist http://www.toplist.cz/stat/1362343

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Drago jak řešíš faktury? Já si dneska u tebe jeden odkaz na 404m koupil. Je hezké, že vím jaká část je DPH, ale fakturu nemám, vystavuješ je na zeptání nebo jak to chodí? Protože při vyplňování údajů pro zpětný odkaz se nikde nevyplňují fakturační údaje.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Však do účta můžeš použít dokumenty z PayPalu ne ?

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Wladass ... To nemůžu. Dokument z Paypalu neobsahuje nutné informace dané zákonem pro daňově uznatelný doklad. Například text "Daňový doklad", jasné specifikování částky bez DPH a výši DPH. Dále neobsahuje IČ prodejce u plátce DPH pak ani DIČ. Takový výdaj tedy na základě papíru z paypalu rozhodně není uznatelný z hlediska DPH, navíc plátce DPH je povinen vystavit doklad splňující zákonné náležitosti. To, co přijde z paypalu je pouze papír o proběhlé transakci, tedy ekvivalent bankovního výpisu, což pro prokázání daňově uznatelného výdaje rozhodně nestačí.

Zjednodušeně papír z paypalu je platným účetním dokladem ale NENÍ dokladem daňovým!

Více viz. například. http://www.doruceni.cz/faq-ohledne-payp ... -dph/2370/
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Hm a myslíš si, že tak malé částky, které se účtují,přijímají za podčlánkovou inzerci má cenu cpát do účetnictví ? Tohle mě občas dokáže odradit od obchodu, když chce někdo na 200kč vystavit fakturu, to mě ani nedonutí mu tu fakturu udělat.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:
Hm a myslíš si, že tak malé částky, které se účtují,přijímají za podčlánkovou inzerci má cenu cpát do účetnictví ? Tohle mě občas dokáže odradit od obchodu, když chce někdo na 200kč vystavit fakturu, to mě ani nedonutí mu tu fakturu udělat.


Zcela bez urážky, ale můžeš mi říci, jak tohle odůvodňuješ finančáku? U tebe na kontrole asi nikdy nebyli, co?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
:-) Tak pak si můžeš dělat co se ti zachce, když nikdy nebude... Pak nefakturuj nic, vyděláš víc :-)

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Když si neumíš udělat automatické vystavování faktur, tak to holt musíš dělat ručně. Je to tvoje zákonná povinost. Tohle je jako ptát se "hmm a myslíš si, že když ukradnu něco levného má smysl aby to okradený bral jako krádež?" ... porušení zákona jako porušení zákona (samozřejmě jsem to trochu zveličil). Každý podnikatelský příjem jsi povinen dávat do účetnictví. A navíc já jako kupující chci daňový doklad, protože bez něj si to DPH neodečtu. Tobe může připadat 21 kč na nákladech málo, ale když takhle koupím těch odkazů jednotlivě tisíc, tak mi asi nebudeš tvrdit, že přece nemá smysl zaúčotvávat 1000x malou fakturu, když jde "jen" o odpočet 21.000.

Občas si na webdealu, webtrhu apod. při podobných výplodech říkám, "proboha jak takovýhle lidé můžou vůbec podnikat".
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Bohužel je to tak, proč vystavovat fakturu na 200 korun, protože. Jak píše Duben, když nakoupím 100 odkazů z podčlánků a každej si řekne, proč fakturu na 200 korun, tak je to 20000. A je to dvacet tisíc, který si do prostě do účtů nemůžu dát, ale někde jsem je vydělal, takže i kdybych si je do účtů nedal, tak je budu muset vykázat jako příjem a zaplatit z nich daňe, sociální a zdravotní, no a už to není dvacet tisíc ale skoro třicet, takže ve finále jsem za ty odkazy nedal za jeden 200, ale 300 a za 300 si ho strč někam a půjdu k někomu, kdo mi tu fakturu prostě dá. Jak jednoduché.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
duben píše:
Drago jak řešíš faktury? Já si dneska u tebe jeden odkaz na 404m koupil. Je hezké, že vím jaká část je DPH, ale fakturu nemám, vystavuješ je na zeptání nebo jak to chodí? Protože při vyplňování údajů pro zpětný odkaz se nikde nevyplňují fakturační údaje.


Normálně mi pošli na email drago@landofice.com fakturáční údaje obratem ti pošlu fakturu. Mám to i na http://404m.com/podclankova-reklama/
Tohle řeším spíše s lidma co kupují víc reklam naráz. Tam se to řeší třeba převodem na účet. To už dělám ručně.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se