Podnikání

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Logo je někdy ta nejdůležitější věc. Jeho cena se může pohybovat v řádu stovek, tisíc, ale deseti tisíc korun. Samotná tvorba loga může být někdy těžší, než tvorba celého webdesignu a výběr toho správného a nejlepšího loga rovněž může člověka pěkně spotit.

Kolik jste schopni utratit za logo?
Jaké bylo vaše nejdražší logo?

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já za logo nedal nikdy víc než tisíc korun. Pro firmu bych dal samozřejmě i víc, jde o image.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No ta cena do tisícovky je myslím si adekvátní pro normální web, reprezentativní firemní web si bude žádat investici větší, ostatně jako téměř vše. Ono udělat pěkné dobré logo, to je někdy porod, jak na to nemá člověk cit, tak se s tím bude mořit a výsledek bude stejně nic moc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zatial čo som si dal logo vyroiť tak vyšlo zopár "kíl" , pokiaľ sa nejedná o logo pre firmu alebo nejakú stránku na úrovni, tak viacej 1K by som za logo nedal..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Když už jsem si nějaké nechal dělat, tak jsem nikdy nedal více jak 1 000 Kč, spíše méně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
alijosha píše:
Když už jsem si nějaké nechal dělat, tak jsem nikdy nedal více jak 1 000 Kč, spíše méně.

Jenom? Jde také o to, jak dobré logo požaduješ...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já nikdy nic originálního nepožadoval a ani neměl. Loga jsem ještě ani doposud nepoužil, jelikož jsem se nedokopal dodělat dané věci do konce. Vesměs si dělám vše co jde sám.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Linkbuilder
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 10.11.2011
pri kvalitnom kúsku max. 2 000 CZK (80€), do grafiky neinvestujem, ale keď treba priplatím si radšej za kvalitu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se