Podnikání

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

nevite, kde bych mohl sehnat zdarma mapy, ktere bych mohl umistit na web? A nebo kde bych je mohl zakoupit za malou castku?

Shanim obrazove mapy. Premyslel jsem i o vlozeni google map, ale nejsem si jisty, jestli by se mi to vyplatilo.

Nejake rady?

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Snad se nepletu, ale Google mapy jsou zadarmo. Nebo se snad něco změnilo?
Trošku jinou cestou...

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja si prave nejsem jisty. Cetl jsem neco o tom, ze je nejaky limit na Google maps API a nevim, jestli to plati i pro embedovani kodu z maps.google.com

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Google mapy mají tuším limit 25tis. zobrazení za den což by ti mělo stačit. Pokud ti jde o klasické mapy tak to nabízí i Seznam http://api4.mapy.cz/ zdarma.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jací brouci se mohou vyskytovat v mouce

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Jestli pro zahraničí tak asi Google Maps, pro ČR seznam mapy. Embed by měl být zadarmo, jinak by to podle mě neumísťovali tak na oči, kdyby to chtěli proplatit. Příp. by ti vyjelo nějaké okýnko s platbou.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Sice jsem chtel spise obrazkovou mapu, ale vzhledem k tomu, ze to je web, na kterem chci testovat nektere veci, tak pouziju embed. Zbytecne bych utracel penize za nakup nekolika obrazku, kdyz je to testovaci web.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se