Podnikání

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Ahoj, chtěl bych z www.nahodto.cz udělat MFA web, buď bych tam dal filmy ke stažení nebo novinky ze světa oblečení...

Vše by bylo přes wordpress - RSS....

Co si myslíte vy ?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Web s filmy a bude to MFA? No nevím, ale pod MFA si představím něco, co je opravdu dělané jen pro Adsense. Tedy ne pro mě. Pokud chcete vytvořit web a na ten aktualizovat, přidávat nové filmy a podobně, nejspíš to zabere více času. To samé s magazínem o oblečení. To chce redaktory, co to budou psát.

Tak i tak je doména pro obojí naprosto nevhodná. Filmy jsou už klišé a akorát to bude hraničit s ilegalitou...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že uživatel to myslel spíš, že by chtěl udělat ten web tak, že by byl obsah tvořen pomocí cizího RSS, něco jako agregátor. Dle mého názoru se toto moc neoplatí. Na RSS by si musel mít povolení od zdroje, jinak by si vykrádal cizí obsah a lidi takovýto web příliš neláká a podobně jsou na tom vyhledávače. Takže výdělek by nebyl extra horentní a nemusel by ti zaplatit ani náklady.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Na RSS agregátor bych se vyprd a udělal web o rybářství, využil bych u příspěvků jednak heuréku a jejich affil přes Hledej ceny a poohlédl bych se po affilu na rybářské potřeby, ve spojení s reklamou třeba od Skliku by to mohlo jít. Jestli k tomu ale nemáš vztah bude to těžké. Ale doména nahoď to by k tomu byla víc než dobrá :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nemáš zač, uvidíme jak se do toho zakousneš :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Akorát znát, někoho kdo rybaří :D... jako kdo by psal články :P

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
PXL píše:
Akorát znát, někoho kdo rybaří :D... jako kdo by psal články :P

Začni s webem, a hledej někoho kdo by chtěl o rybařině psát a nemá svůj blog, web dej mu přístup jako autorovi a jedem s medem, zbytek budeš budovat jak bude přibývat obsah.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo, dobře jste to hoši vymysleli. Web o rybařině je super nápad, prvně se poohlédni po někom, kdo by měl zájem o tom psát, nebo se nejprve domluv s nějakými weby a zkus posbírat nějaké informace, ať máš aspoň nějaký základní obsah. Potom bych našel nějaké lidi, kteří by měli zájem o tom psát, můžeš jim nabídnout třeba podíl nebo nějaký symbolický hororář a možná by stálo za zvážení i nějaké menší fórko, nebo poradna, nebo tak něco :)

Pokud budeš mít zajímavý obsah, myslím, že to určitě bude fungovat, ale musíš se tomu věnovat :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Ahoj, tak za poslední dny jsem něco pokutil, zatím bez obsahu, ale stránka si myslím, že vypadá poměrně slušně, co vy na to ?
http://www.nahodto.cz/

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Když už je vše přeložené do CZ, tak proč je u hledat to "Search here" ? :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Na díky tu máme takové to tlačítko + :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se