Podnikání

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Mne sa tiež domény príliš nepozdávajú, väčšinu by som zrejme nekupoval. Sú vhodné akurát tak na MFA.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukaaashek píše:

Jenže tyhle firmy by vydělávaly balík i na doméně uplnenejhorsianejnevhodnejsidomenavhistoriiinternetu.com.cu


to si uplně nemyslim...klicovy vyraz preci jen nejakou vahu ma. jinak by si vsichni tak hladove domeny i s jinymi nez .cz koncovkami nekupovali

-- 04. 09. 2012 18:49 --



-- 04. 09. 2012 18:51 --

Turek píše:
Někde jsem četl krásné měsíční reporty příjmu a daný člověk ještě žádný příjem neměl, ale osekával výdaje. http://livetheneweconomy.com/income-and-debt-reports/ Tak to vidím i já, taky jsem v minulosti registroval domény a ještě by jsem i dvě chtěl. Ale říkám si proč jít do nových když nemám pořádně zpracovány ty stávajicí. A k důležitosti KW v doméně, zrovna třeb u slova ubytování na Seznamu na první straně 3 domény nemají v názvu ubytování


Já zase viděl dost našlápnute callcentrum, které žilo čistě jen ze 3 stránek a jen na povinne ruceni....jde asi o to jak a co kdo dela...pokud provozujes jen stranky a neumis prodavat, tak nemuzes cekat slusne prijmy

-- 04. 09. 2012 18:52 --

duben píše:
Podle mě kromě té .cz domény naprostý balast, který nemá hodnotu ani reg. fee. Ta .cz doména možná může mít nějakou hodnotu, když na ní uděláš web a dokážeš jí dostat na rozumné pozice. Ale sama o sobě tak jak je v řádu stokorun max.


dej si do Seznamu vyhledat "ubytovani" a uvidi jake domeny s jakyma koncovkama jsou na prvnich mistech .... o koncovce to totiz neni, o klicovem vyrazu z casti ano

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Dnes jsem byl opět nakupovat


Je rozdil mezi kupovanim domen a registrovanim domen.
A taky je rozdil, kdyz si koupim 6 drinku a ty 3 domeny. Ale ne moc velky.
no cooking

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tim: to "nakupování" mělo být bráno s nadsázkou. doufám, že drinky chutnaly :-). jinak domeny a obsah na nich mam hlavne pro PR podporu. na obchod mam .cz domeny.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se