Podnikání

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Ahoj,
tak mě po dlouhém přemýšlení napadlo, proč to tady vlastně taky nezkusit, vždyť jsme tu všichni z oboru, tak proč byste neporadili :-)...

Dokončujeme jeden (PHP) systém na online hry (podobný např. Arcadem Pro - který už zanikl, a dalším, je jich několik). Systém má samozřejmě automatickou instalaci (databáze, konfigurace) + podporu vzhledů a jazyků...

No a tak jsem si říkal, jestli by vás mohlo napadnout něco (každý - tedy i blbý - návrh je vítán), čím to ještě okořenit... Co byste jako kupci licence mohli ocenit... Zkuste spíše napsat ty "netradičnější" věci, protože základní funkce již dávno splňuje a stále doděláváme další a další funkce.., ale když napíšete něco co už máme, nic se samozřejmě neděje :)

Napadne někoho něco? (kdyžtak posílám v příloze screen z administrace, ať máte zhruba představu)

PS: Název systému zatím nesmím prozradit, prý je to děsně tajné tajemství, protože se začalo uvažovat o změně... :D
Bez názvu.png
Zabarvené místo v adrese - "super tajný" název systému...

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Design administrace hraje takovou roli? Jinak tohle je ještě docela starý screen, vypadá teď trochu jinak...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já třeba hledím i na administraci, protože jako administrátor tam budeš trávit spoustu času a určitě bych si vybral to co se mi bude dobře používat. Ale zvyknout se dá na všechno. Osobně se mi třeba takové designy nelíbí, preferuji barvičky, ikonky. Ale věřím, že to může být použitelné, funkční.

Jak vlastně vypadá základní šablona, kterou vidí návštěvníci webu?

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Aha, to je pravda.. Tak že bychom udělali šablony i na administraci? :D:D

No, tak těch šablon tam bude poměrně dost, a když už mluvíš o té základní, tak tu máme hotovou asi tak ze tří čtvrtin. Funkčně už je všechno hotové, jen doděláváme už fakt jen ty šablony... Pak bude vypuštěna betaverze.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se