Podnikání

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Zdravím, chci se zeptat na využití této domény: ProfitPartner.cz

Přijde mi jako docela dobrá - napadlo mě využití magazínu o podnikání, osobní profil finančního poradce nebo třeba nějaká SEO kampaň... Co napadá vás?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nevím co si pod tím mám představit. Profit jsou inzertní noviny, fakturační systém...
Na magazín o podnikání je to doména mimo, je to jako si udělat firemní stránku kamiónové autodopravy na doméně autobusy.cz

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Mno, spíše jsem tím myslel něco jako My, magazín, jsme Váš profit partner... Jestli tenhle systém chápeš?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Chápu to, ale ta doména se k tomu podle mě nehodí. Je to sice velmi subjektivní názor, třeba tu bude někdo opačného názoru (což budu rád).

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Já se nemůžu pomoc, ale není lepší nejdřív vymýšlet projekt a pak doménu? Ne naopak?

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Aneb můj seznam domén funguje :D Doména to není špatná, ale na obor finančního poradenství by šlo vymyslet něco lepšího, toto spíše zavání takovým tím Partners atd, co ti nutí všechny finanční produkty.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vymýšlet projekt podle domény si můžeš dovolit až tehdy, kdy máš prostředky na zaplacení lidí, co se ti o to budou starat. Protože pokud si vytvoříš magazín či jiný projekt jen proto, že máš podle tebe fajnou doménu, tak to dříve či později pohřbíš. Vymysli si projekt, který tě bude bavit, budeš z něj profitovat a nebude pro tebe příliš těžké jej spravovat. Nevybírej něco naprosto cizího.

Doména se navíc na magazín ani nehodí. Je to spíše na nějakou konzultantskou/poradenskou firmu.

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
No, já ani na tom neplánuji nic budovat.. Koupil jsem doménu protože se mi líbila, a někdy třeba pro nějaký projekt najde využití.. Spíše mě jen tak zajímalo jestli ji shledáváte vůbec použitelnou...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Galax: Mám tu aktuálně cca 20 zbytkoývh hezkých domén, nechceš si koupit ještě neco (dokonce i lepšího), protože by se to domény líbily?

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
A já už si myslel, že se tady bavíme na úrovni. Tak zase nic :-(

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ale klid, jsou Vánoce, veselme se...

jakubmusil
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 15.12.2012
galax píše:
No, já ani na tom neplánuji nic budovat.. Koupil jsem doménu protože se mi líbila, a někdy třeba pro nějaký projekt najde využití.. Spíše mě jen tak zajímalo jestli ji shledáváte vůbec použitelnou...

Každá doména je použitelná. Záleží jen do jaké míry a za jakou cenu. Subjektivně mohu tu tvou posoudit jako nepříliš atraktivní pro jakékoliv oborové zaměření. Slova Profit a Partner ve mě evokují dvě věci. Za prvé nějaký MLM/SCAM podvod. Za druhé spojitost se známým inzertním médiem. Bez obsahu tato doména bohužel nemá ani hodnotu reg fee.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se