Podnikání

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Preji dobry den vsem,

po delsi dobe jsme znovu zprovoznili projekt online-rozhovory.cz

http://online-rozhovory.cz

cilem je spustit portal/blog kde se budou kazdy den zobrazovat rozhovory a odkazy na dalsi rozhovory kdekoliv na internetu. Ono taky co jineho cist po ranu ke kafi nezli rozhovory s nekym zajimavym..

Samozrejme budeme sami pridavat vlastni rozhovory...

V soucasne dobe je tam kolem 200 rozhovoru s ruznymi ucastniky z ruznych portalu, nezpracovanych za posledni 3 roky je jich jeste neco pres 250 ale ty brzy pridame..

a ted.. co bychom chteli...

1) kritiku na cokoliv
2) doporuceni na zajimave wordpress plugins ktere mohou tenhle web vylepsit...
3) doporuceni na prijemne wordpress theme ktere by bylo fine pouzit
4) jakekoliv doporuceni na zmenu / upravu / vylepseni
5) odkazy na dalsi rozhovory ktere jste nekde meli ...

cokoliv piste sem nebo na info@online-rozhovory.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A já si zrovna říkal, kdo mi to řádil na blogu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Je to zajímavé, ale asi bych to neplnil vlastními rozhovory. Vytvořili jste vcelku zajímavý seznam rozhovorů různě na internetu. Popravdě jsem měl podobné plány s iRozhovor.cz, ale dneska na něm pouze agregujeme naše vlastní rozhovory. Bojím se, že by se vámi vytvořené rozhovory mohly mezi ostatními ztrácet, protože jich rozhodně bude méně. To je trochu škoda. Přeci jen odkaz je něco jiného než pracně vytvořený rozhovor.

Vzhledově se nedá moc hodnotit. Defaultní vzhled Wordpressu, ničím neupraveno. Doménu vcelku dobrá, škoda pomlčky.

Předělal bych index. Nedělal bych z něj klasickou úvodní stranu blogu. Dal bych na něj například pouze tři nejnovější rozhovory + nějaké informace + náhodně vybraný rozhovor, nebo náhodně vybranou osobnost s její fotkou a citátem. Bylo by to daleko zajímavější a tím by vynikly i staré rozhovory. Ve skutečnosti jste pouze rozcestník a nastane problém v tom, že rozhovory s "méně známými" lidmi nebudou tak čtené (protože jméno mi nic neřekne -> nekliknu na něj -> panel je k ničemu) a staré rozhovory vám zapadnou. Proto to chce i tyto články nějakým způsobem zviditelnit.

Na plugin a theme se podívám, až budu mít více času. Hodně štěstí s webem, jsem na to moc zvědavý. :)

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
alijosha píše:
A já si zrovna říkal, kdo mi to řádil na blogu :-)


nerikejte ze vam delame 100% nastevnosti webu :)

-- 08.03.2012 19:21 --

Jiří Rostecký píše:
Je to zajímavé, ale asi bych to neplnil vlastními rozhovory. Vytvořili jste vcelku zajímavý seznam rozhovorů různě na internetu. Popravdě jsem měl podobné plány s iRozhovor.cz, ale dneska na něm pouze agregujeme naše vlastní rozhovory. Bojím se, že by se vámi vytvořené rozhovory mohly mezi ostatními ztrácet, protože jich rozhodně bude méně. To je trochu škoda. Přeci jen odkaz je něco jiného než pracně vytvořený rozhovor.

Vzhledově se nedá moc hodnotit. Defaultní vzhled Wordpressu, ničím neupraveno. Doménu vcelku dobrá, škoda pomlčky.

Předělal bych index. Nedělal bych z něj klasickou úvodní stranu blogu. Dal bych na něj například pouze tři nejnovější rozhovory + nějaké informace + náhodně vybraný rozhovor, nebo náhodně vybranou osobnost s její fotkou a citátem. Bylo by to daleko zajímavější a tím by vynikly i staré rozhovory. Ve skutečnosti jste pouze rozcestník a nastane problém v tom, že rozhovory s "méně známými" lidmi nebudou tak čtené (protože jméno mi nic neřekne -> nekliknu na něj -> panel je k ničemu) a staré rozhovory vám zapadnou. Proto to chce i tyto články nějakým způsobem zviditelnit.

Na plugin a theme se podívám, až budu mít více času. Hodně štěstí s webem, jsem na to moc zvědavý. :)


Mame rozhovory nasmlouvany na nekolik tydnu do predu, jsme schopni udelat 3-5 tydne.. Vlastni rozhovory je mozne velmi dobre stylove a barevne odlisit ..

na vzhledu se musi prave zapracovat, kazdopadne diky na zavrh pro index. udelame par moznych vriant

-- 08.03.2012 19:25 --

domenu onlinerozhvory.cz jsme ted objednali, proc to nekoupit kdyz je mame za 90kc :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to vás mohu naprosto uklidnit, neděláte :-D Na 10 prstů se to vejde se značnou rezervou ;-)
Myslel jsem to spíš tak, že jakmile jste vložili odkazy k vám, wordpress okamžitě varuje jiný wordpress, proto jsem o tom věděl hned.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No, já budu negativní. Vzhled hrůza,ani nepřeložená šablona a je to prostě jen a pouze agregátor.Nic víc nic méně.Vůbec se mě to nelíbí jak vzhledově tak přínosem.Web udělaný za necelou hodinu a to včetně kávičky.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Přesně jak říká pan dubina, otevřel jsem web a když jsem viděl defaultní vzhled a ničím nezajímavý tak jsem to zavřel, hrozně mě to odradilo.. Obyčejný agregátor.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
webdesigndubina píše:
No, já budu negativní. Vzhled hrůza,ani nepřeložená šablona a je to prostě jen a pouze agregátor.Nic víc nic méně.Vůbec se mě to nelíbí jak vzhledově tak přínosem.Web udělaný za necelou hodinu a to včetně kávičky.


Agregator zatim, casem mnohem vice.

ano template je vychozi, hledame zajimavy ktery bychom mohli pouzit.. proto se ptame vsech dalsich okolo

-- 08.03.2012 20:32 --

Wladass píše:
Přesně jak říká pan dubina, otevřel jsem web a když jsem viděl defaultní vzhled a ničím nezajímavý tak jsem to zavřel, hrozně mě to odradilo.. Obyčejný agregátor.


ano template je vychozi, hledame zajimavy ktery bychom mohli pouzit.. proto se ptame vsech dalsich okolo

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych měl spíše tuto otázku, co že se hosting pustil do tvorby projektů?

Jaké máte požadavky na šablonu?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Taky jsem měl v hlavě web s rozhovory, ale myslím si, že čistě na nich se fungující web postavit nedá. Rozhovory jsou vhodné spíš jako občasné/pravidelné zpestření nějakého magazínu.

Zapracujte na vzhledu, dejte tomu nějakou tvář, doplňte obrázky osobností a pak přeju hodně štěstí.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
hitow92 píše:
Taky jsem měl v hlavě web s rozhovory, ale myslím si, že čistě na nich se fungující web postavit nedá. Rozhovory jsou vhodné spíš jako občasné/pravidelné zpestření nějakého magazínu.

Zapracujte na vzhledu, dejte tomu nějakou tvář, doplňte obrázky osobností a pak přeju hodně štěstí.


diky...

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Kdysi jsem rád četl tento server s rozhovory http://www.30minut.cz/
Jinak mě ta šablona příjde hodně profláklá a vůbec ve mě nevzbuzuje to, že bych měl hledat na stránkách rozhovor. Přitom by stačilo možná změnit fotografie v hlavičce. (pokud se nepletu tuto šablonu měly do minulého měsíce stránky martketingnainternetu.cz http://search.seznam.cz/?aq=-1&oq=marke ... ainternetu ještě je zde v náhledu)
A k rozhovorům, mít nasmlouvano hodně rozhovorů je super, ale ono to chce i velkou přípravu před rozhovorem, aby ten rozhovor za něco stál, nastudovat si danou osobnost, podnikatele, tedy pokud nepůjdeš cestou že ten rozhovor budou psát ony osobnosti a to spíš formou PR článku, ale to potom bude postrádat rozhovor tu správnou šťávu.

Přeji ale mnoho úspěchu a ať se daří, rád rozhovory čtu a nejvíce s lidmi co už něco dosáhli a nemusí šířit za každou cenu svůj světonázor. (Rozhovory na plovárně od Marka Ebena atp...)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se