Podnikání

Karlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 15.02.2012
Ahoj, mám možná stupidní dotaz, ale co když mám několik domén, které by mohly mít nějaký trafic, ale mám je u registrátora, který nemá v nabídce parking domén (forpsi). Mohu tyto domény nasadit na nějaký jiný parking? Máte nějaké nápady kde jsou zajímavé platby za prokliky?

DÍKY

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
napr. Namedrive, Sedo

Nejlepe se nejdriv podivat do statistik.
no cooking

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Parking je vetsinou doplnkova sluzba...dopporucuju priste treba Wedos...zaplatis za registraci domeny a zakladni webhosting mas gratis..pro vice datbazove stranky pak Gigaserver - maji fakt super ceny

Karlos: proklik čeho? jaký stránky provozujes?

Karlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 15.02.2012
mám na mysli české parkingy. jeden má např. subreg, ale ten je jen pro domény registrované u subregu. funguje to tam tak, že pokud tam máte nevyužitou doménu, můžete jí zaparkovat a v případě prokliku se vám na váš účet připisují peníze, které se pak třeba hodí při objednávkách dalších domén. náhled toho parkingu je třeba u mé domény http://www.hellsangels.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
by mě zajímalo kolik si timhle vydelas ...neni efektivnejsi se postarat o lepsi vydelek webu? tohle se vyplati o domen, kde vyuzivas toho, ze nekdo napise spatne vyraz stranek (ted nevim presne jak se tmhle typum domen rika). napriklad Seznam.cz a Sznam.cz apod...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Možná zda není lepší zaplatit si 10 článků a udělat místo parkingu minisite + PPC, affil, prodej odkazů a pr.
Pak třeba
Kód: Vybrat vše
bodis.com - nokija.cz
nebo
Kód: Vybrat vše
sworp.com - urad-prace.com
tam si můžeš dělat i "něco jako MFA" já tam odkládám to na co nemám čas

Karlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 15.02.2012
díky za rady...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
PZ: Nevis co je to parking domen, ale chces radit nekomu, kdo minimalne vi, co to znamena.
no cooking

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
poptavka-zdarma: jsou domeny co vydelavaji na parkingu desitky, stovky dolaru denne ... tam fakt neni boha co by me donutil na tom delat nejakej projekt :D

Karlos, muzem te pribrat do beta verze parktons.com (napis mi ucet u subreg co mas propojim ti login, at nemusis zakladat novy ucet). Na parktons muzes parkovat jakykoliv domeny (nemusi byt u nas). Presmerovavame traffic mezi asi 8mi spolecnostma a detekuje se ktera je lepsi na kterej traffic.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
gransy: PZ vubec nevi co je to parking. Pravdepodobne to slovo zna ve vyznamu parkovaci stranky (bez reklam).
no cooking

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
gransy píše:
poptavka-zdarma: jsou domeny co vydelavaji na parkingu desitky, stovky dolaru denne ... tam fakt neni boha co by me donutil na tom delat nejakej projekt :D

Karlos, muzem te pribrat do beta verze parktons.com (napis mi ucet u subreg co mas propojim ti login, at nemusis zakladat novy ucet). Na parktons muzes parkovat jakykoliv domeny (nemusi byt u nas). Presmerovavame traffic mezi asi 8mi spolecnostma a detekuje se ktera je lepsi na kterej traffic.

jak to je vyřešeno? kažný má u kažné společnosti vlastní účet nebo to máte všechno pod jedním? jak to je s .cz které dost společností nerado parkuje?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
idp píše:
jak to je vyřešeno? kažný má u kažné společnosti vlastní účet nebo to máte všechno pod jedním? jak to je s .cz které dost společností nerado parkuje?

Co vím z beta testování, tak nemusíš mít účty u všech společností, zastřešuje to parktons (rozdíl oproti above.com), ale netuším do jaké míry se to ve finále změní. Co se týče .cz domén - troufnu si tvrdit, že parktons (gransy) s nimi problém nemá. Bez problémů je bere bodis, voodoo, rookmedia, parkingcrew, namedrive, sedo. Samozřejmě mluvím o situaci, kde .cz netvoří core portfolio.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ucty mame my , do budoucna planujeme podporu vlastnich uctu ... vetsina ceskyho trafiku jde na PPV cimz je vetsinou zhodnocena lip nez u PPC, ale to vse probiha taky testum ...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Kredit se pak prenasi automaticky z Parktons do Subregu?
no cooking

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ne, bude na vyber ... tento mesic to bude jen mensi spozdeni nez se to nasadi korektne.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se