Podnikání

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Webovým stránkám se věnuji intenzivně víc než čtyři roky. Ze začátku jsem chtěl začít podnikat, dělat stránky a hlavně nechodit do práce. Myslel jsem si jak to musí být jednoduchý, ale není. Do práce stále chodím. A na webu jsem ještě nic nevydělal.
Rád bych to konečně změnil a pracoval sám na sebe na něčem co mě baví.
Mám ale pocit že to sám nedokážu(alespoň na nějaké rozumné úrovni), proto hledám partnery kteří jsou na tom podobně.
Společnými silami můžeme rozjet mnohem zajímavější projekty, s většími zisky, než každý sám.





Více zde: http://portfolio-spoluprace.webnode.cz/

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
já teda nevím ale spolupracovat s někým kdo mi pošle portfolio na webnode a píše že je programátor bych nechtěl ani na brigádu...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Moje práce jsou v portfoliu. Webnode bylo nejjednodušší řešení, za 20 minut jsem tam naházel texty. AA bylo hotovo.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
pokud se webu věnuješ 4 roky intenzivně a nic jsi nevydělal jsi z prominutím lempl a věnuj se něčemu jinému

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No první věcí je, že pokud to programování děláš opravdu 4 roky, tak by jsi si měl aspoň zřídit portfolio na doméně 2. řádu.
Další věc je, že za 4 roky jsi něco málo musel vydělat, jinak opravdu nevíš jak na to a měl by jsi se vydat jiným směrem.
Poslední věcí je, že programátor+grafik není většinou moc dobrá kombinace, než se naučíš obojí, tak to bude trvat. Proto se věnuj jenom jednomu směru.

Závěrem, pokud chceš na čemkoliv vydělat a to bez práce, tak to nejde! Musíš se snažit a vložit do toho spousty úsilí,snahy a především času, který se ti později vrátí. Tak že takový ten název PASIVNÍ PŘÍJEM neexistuje, jelikož před tím, než ten "pasivní příjem vznikl" dotyčný do toho musel vložit nějaký čas.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
mirek018 píše:
Moje práce jsou v portfoliu. Webnode bylo nejjednodušší řešení, za 20 minut jsem tam naházel texty. AA bylo hotovo.

no tak to je nejblbější výmluva kterou jsem za poslední dobu slyšel...

Mimochodem proč nemáš aktivovaný widle?
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vestik píše:
Mimochodem proč nemáš aktivovaný widle?


Jak jsi na to přišel?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
se podívej do portfolia je to napsaný na všech screenech :)
http://portfolio-spoluprace.webnode.cz/ ... vky-4-png1
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Aha, já vůbec na ty screeny nekoukal, nějak mě to tak celá nezaujalo.
A také nechápu, proč člověk, který 4 roky dělá web,y nemůže udělat pořádný screen.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
já se toho všimnul hned... přišlo mi to dost podobný jako http://radeksedlacek.mypage.cz
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jak jsem říkal, já jsem přišel na web a zase jsem hned odešel. :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Nebuďme hneď takí negatívny. :-)

Ak sa chceš reprezentovať, určite nie je dobré odkázať zákazníkov na web urobený za 20 minút. Tvoj web, tvoja referencia. Je pravda, že ak si za štyri roky nedokázal nič zarobiť, je to trochu čudné, nemôžeme ti to však vytýkať. :-) Prajem veľa šťastia, najviac sa však presadíš, ak budeš riskovať, síce nie s 100% šancou na úspech.

Ja mám s programovaním najmenšie skúsenosti, niečo upravím, ale nevyznám sa v tom úplne. Nemám ani skúsenosti s grafikou, jediné v čom vynikám, čo by sa dalo oceniť, je písanie článkov. Toto som sa rozhodol rozvíjať cestou osobného blogu, kde sa vypíšem a kde so mnou môžu komunikovať aj iní ľudia.

Dúfam, že som ti poradil. ;-)
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Děkuji za podporu

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Jo tak to já nevydělal možná ještě dýl, protože jsem weby nedělal pro prachy. Navíc vydělat na webu v roce 2000 rozhodně nebyla taková sranda jak dnes - e-shopy, affily, adsense, sklik - nic z toho tu v podstatě neběželo. Zase se daly rozběhnout zajímavé věci, ale to mě tenkrát nezajímalo. Na druhou stranu dnes mám zase několik webů se super historií a solidním obsahem a nezačínám z nuly.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
A já bych zase řekl, že dříve bylo snadnější vydělat peníze na internetu. Byla menší konkurence a na prosazení ve vyhledávačích stačila doména s keywordem a zaregistrováním do spousty katalogů. Nyní je cesta na první místa ve vyhledávačích mnohem složitější - dražší linkbuilding, personalizované vyhledávání, více lidí se zajímá o internetové podnikání, atd.

Každopádně mám pocit, že zakladatel vlákna se na internetu pohybuje sice 4 roky, ale místo tvrdé práce se spíš flákal na internetových fórech. Nechci ho nějak shazovat nebo odrazovat od další práce na internetu, ale podle jeho prezentační stránky mám prostě pocit, že neumí nic na takové úrovni (a ani nemá převratnou myšlenku na nový projekt), aby mohl sám být hnacím motorem a vytvořit tak s dalšími lidi super tým. Spíše to bude člověk do party, který ale potřebuje nad sebou lídra, který ho nasměruje - tudíž se hodí spíše do zaměstnání.

Pokud má zakladatel vlákna pocit, že se pletu, tak ať předělá svoji prezentační stránku a jasně napíše v čem vyniká a v čem má nedostatky = co by měl umět kolega, kterého hledá.

P.s. uvedené reference byly někdy v provozu nebo jenom na localhostu?

lamps08
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.11.2013
Je pravda, že jsem taky celkem dlouho čekal na svou první konverzi, ale určitě to nebyly 4 roky.
Tudíž to chce buď začít více na tom makat nebo změnit obor v online marketingu. Pokud vás to opravdu baví, tak ten výsledek by se měl někdy dostavit, tedy snad.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
Ke stažení tam nic nemá, přemejšlel jsem i že bych mu něco nabídl zhotovit, ale není podle čeho se odrazit.
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já jsem začal vydělávat cca po roce a pul...ze začátku to bylo spíše pár tisíc, za rok už několik desítek tisíc. cca rok se věnuji už jen marketingu a financím. Často mě přepadala beznaděj a dost douho nebyl muj čas věnovaný internetovým projektum adekvátní výdělku.
Internetové obchodování dnes je složitější a člověk musí vymýšlet pro web všlijaké podpůrné finty, protože konkurence je vysoká. Určitě to dnes není lehká práce, ale obnáší hodiny a hodiny práce za PC.

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Tak pokud bys chtěl něco rozjet, tak by ses prezentoval určitě na své doméně, protože takhle to vypadá, že se ti moc nechce ani dělat, když vytvoříš svou prezentaci na nějakém webnode. Jinak podnikání je fakt dřina hlavně začátky. Budeš to chtít vzdát, budeš muset měnit způsoby komunikace, myšlení a jednou na to třeba přijdeš. Ale pokud vytvoříš takový web a prezentuješ se na něm, tak to půjde těžko.

Začal bych tím, že by sis měl vytvořit pořádný web s ukázkami webů, které si dělal a dával bych pozor na to, že ti tam vybíhá aktivace windows a už vůbec bych nescreenoval celou obrazovku..

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Každý nemá na systém Windows, třeba já jsem si ho musel koupit za jednu korunu. Pokud chceš naskočit na rozjetý vlak, tak počítej s tím, že z něj před cílem hned vypadneš. Pokud jsi nevydělal nic, děláš něco špatně a nebo neefektivně či bez píle uspět.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se