Podnikání

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
co je to twitter ? :D

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
co je to twitter ? :D


Taková neznámá služba. Možná znáš Facebook, tak Twitter je takový méně známější bráška ;D.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Whispere píše:
PcDr. Marty píše:
co je to twitter ? :D


Taková neznámá služba. Možná znáš Facebook, tak Twitter je takový méně známější bráška ;D.

Bráška bez ručiček, nožiček a čumáčku. Jsou to ovšem metafory, pod kterými se skrývají aplikace, alba, kvízy a další kraviny, které mi sice přijdou zbytečné, ale i tak vyhrávají na Twitterem :D Alespoň u mě.

K propagaci jej víceméně nepoužívám. Občas možná hodím nějaký link na Twitter, ale jinak moc ne.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Twitter na propagáciu nepoužívam. Facebook je fajn - tam si to aj dosť ľudí môže všimnúť, a je tam viac možností. Keby som mal ale nejaký spravodajský portál, tak by som to určite spojazdnil - vždy linkoval na nové články a taktiež nejaké zaujímavé iné novinky (tak, ako to má 404m.com)

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Mě se více osvědčil Facebook. Twitter je až moc jednoduchej
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Twitter používám především pro takové krátké uvedení novinek, případně na čem zrovna pracuji. Přes Twitter jde udělat slušný marketing, ale je častěji těžší než na facebooku.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Rozhodně twitter nepodceňovat. Na 404m jsem jej začal používat jen na agregování krátkých zpráv a informace o kterých se nevyplatí psát celý článek. Po pár týdnech laxního používání jsem zjisil, že dělá cca 5,5% návštěvnosti. Předběhl dokonce návštěvnost ze seznamu, která má něco pod 5%.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Záleží na zaměření návštěvníků & webu, Twitter mě velmi příjemně překvapil přesně jak píše Drago, dělá mi něco okolo 3% ale záleží na zaměření webu

Twitter nepodceňovat ;)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Twitter nevyužívám, nemám ho zatím ani založen :-) Ale jak tak čtu, asi to též zkusím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Twitter som začal použivať pred nedávnom, hoc účet tam mám už takmer rok. Po follownutí linku sa nájde vždy odozva, aj keď minimálna ale každý návštevnik lepší ako žiaden.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Twiiter účet samozřejmě vlastním, nicméně na něm nemám co propagovat :) Snad jen možná když na blog napíšu článek, hodím na Twitter odkaz, jinak ne :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Za posledního půl roku jsem si k Twitteru našel cestu. Nejčastěji jej používám jako takový stručný přehled co je na WD nového, případně co vylepšuji a nebo je nasazeno a není oznámenu.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zatiaľ nie...Ale v najbližšej dobe chystám jeho založenie a prekúsmanie jeho možností :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Samotný projekt mi nepřijde nějak zajímavý, beru to i z pohledu, že znám málo lidí, kteří tuto službu využívají. Mě osobně nesedla a nenašel sem si k ní cestu a do budoucna to ani měnit nehledám. Bohatě mi stačí propagace na FB a G+ popř. jiné formy propagace.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Na twitter mám účet ale abych řekl pravdu nevyužívám.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Wladass píše:
Samotný projekt mi nepřijde nějak zajímavý, beru to i z pohledu, že znám málo lidí, kteří tuto službu využívají. Mě osobně nesedla a nenašel sem si k ní cestu a do budoucna to ani měnit nehledám. Bohatě mi stačí propagace na FB a G+ popř. jiné formy propagace.

Je to škoda. Jelikož provozuji denně aktualizované weby (magazíny, fóra), tak se mi hodí propojení sítí navzájem. Stačí mi tedy napsat na Google informaci o novém článku, samo se to publikuje na Twitteru a světě div se, lidé na to klikají. A ne málo. Pokud se postaráš o to, abys měl co nejvíce followerů, je to dost slušný zdroj návštěvnosti. Teď jen čekám na způsob, jakým to vše propojit ještě s G+, kde už rovněž máme "firemní" stránku...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Myslím si, že s tím asi nikdy nezačnu. Je to cca 14dní kdy jsem si založil účet, na který jsem čekal až se uvolní (Světe div se, ale je to nick Wladass) který měl obsazený nějaký nagelovaný klučina :D Nyní jej vlastním já a nic tam nemám a asi ani mít nebudu :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se