Podnikání

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mé příjmy z podnikání zatím nejsou nějaké obrovské, ale chci se Vás zeptat, taky máte různe výkyvy mezi měsíci co se týče příjmů. Porovnám-li leden, tak ten byl u mě nejlepší v historii a hned únor, kdy návštěvnost neklesla a stoupá je 3x horší. Můj příjem plyne z PPC a affilu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo to se stává, v lednu je kupní síla docela slušná, protože jsou v únoru například jarní prázdniny a to po týdnech rozdělené po celé republice, je v některých tématech úbytek nákupů prostě znát. Má na to vliv spousta faktorů, pokud máš weby na podobné téma, mohl si se trefit právě do této díry.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Asi to tím bude, protože návštěvnost stále roste. Možná se na lednu poznamenal i Valentýn.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Ano, taky mám podstatné výkyvy. Proto vždy raději výdělky průměruju za celý rok, vypadá to lépe když se někdo zeptá :-D Protože u mě je leden - únor nejhorší, zase naopak v létě jsem schopen vydělat 6x více než v únoru díky travel tématice. Záleží taky jak mám nasmlouvané konce reklamních kampaní a zda budou lidé prodlužovat apod.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
U travel webů to chápů, ale mě největší příjmy generují zážitky a dárky, kterým se v lednu dařilo a proto mě ten únor zaráží. Jinak na travel výkyvy si budu muset zvyknout chci se do nich pustit ještě více. Viz můj nejnovější příspěvek na blogu http://mojeokoli.cz/index.php?a=294

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Turek píše:
U travel webů to chápů, ale mě největší příjmy generují zážitky a dárky, kterým se v lednu dařilo a proto mě ten únor zaráží. Jinak na travel výkyvy si budu muset zvyknout chci se do nich pustit ještě více. Viz můj nejnovější příspěvek na blogu http://mojeokoli.cz/index.php?a=294


No jo, tak dárky a zážitky jsou velmi podobné. Leden znamená utracené peníze k vánocům a výprodeje + zmíněný Valentýn.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Máš recht, už vím jak mám na to nahlížet.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
U mě vzestup každý měsíc (pokud budu psát jen o pasivním marketingovém příjmu PPC a affil). Obchodní činnosti se to ale nevyrovná.

xadanov
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 25.02.2013
Primo z online podnikani jsem zatim na urovni stokorun, ale z naprimo oslovenych vyrobcu/prodejcu mam do peti tisic mesicne.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se