Podnikání

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Zdravim Vas,

mam vlastni projekt, jedna se o sluzby v oblasti promotion (pronajem netradicni reklamni plochy). Dokud jsem mel pouze tento projekt, bylo vse v poradku, nicmene jak to tak byva, nabral jsem si toho pomerne hodne a tento projekt jsem odsunoval az na okraj. Hlavne v poslednim mesici jsem se prestal venovat obchodni cinnosti, ktera je v tomto odvetvi velmi dulezita a projekt mi lezi vcelku ladem. Potencial ma vcelku velky, v CR se tato forma reklamy moc nevyuziva a u mych zakazniku sklidily provedene reklamni kampane a promoakce jen chvalu.

V poslednich par dnech jsem tak zacal premyslet nad jeho prodejem, ale vzhledem k tomu, ze jsem v takovych vecech vcelku nerozhodny a nerad bych se zbavil meho "ditete", premyslel jsem take o jeho pronajmu.

Chci se zeptat, jestli nekdo resil podobne dilema a pripadne, jestli se mu podarilo svuj projekt pronajmout?

Diky za odpoved.

fingever
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 30.04.2011
Jsem opačného názoru. Rozumný (chytrý) člověk do toho jít naopak může.

K podnikání v daném oboru, o kterém například uvažoval, zjistí veškeré potřebné informace "z terénu" a přesunout se k vlastnímu projektu bez pronájmu není těžké. V nějakých prodejích/pronájmech různých živých reklam apod. nejsou žádné vstupní bariéry.

Otakar Pěnkava píše:
Do pronájmu ti nikdo rozumný nepůjde.
Patrik Fingr - https://www.frontmedia.cz, provozuji mj. online magazín http://www.bydleni-z.cz

conelius
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 25.07.2014
a o oc se jedna posli odkaz na stranky

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Netradiční reklamní plocha může být v téhle době zajímavým řešením.

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Asi nejlepsi by bylo zaplatit si "brigadnika" na tuhle obchodni cinnost, kdyz to sam nezvladam.

kroketak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 19.05.2014
Pronájem? To slyším prvně... spíš se nabízí vyhledat někoho, kdo bude projekt spravovat, reps. vykonávat určité činnosti..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se