Podnikání

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak jsem byl po čase zase nakupovat. Nakoupil jsem si pár nových domén. Jaký je Váš odhad ceny?

city-karta.cz
badoo-cz.cz
badoo-prihlaseni.cz
uloz-to-cz.cz
uver.in
ruleta.in

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No nic moc teda, kolik si za ně dal ? Já bych jedinou užitkovou viděl to uloz.to na tom by se nějaký fejkovy web dal postavit, taky máme jeden.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to Wladass: klasika - cca 150kc /ks - nebyly registrovane

badoo-cz bude nadstavbou pro badoo...bude monitorovat profily podle kraju a pohlavi...jeste nevim jestli se do toho dam, ale vyhledavanost vyrazu celkem ujde

uloz-to-cz bude zase nadstavbou pro uloz.to - bude vybirat zajimave uploady

...jsem posledni dobou nejak posedlej kategorizaci :-D ...delam weby pro vyhledavani a lepsi prehlednost

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Takovej blázen jsem byl, když jsem dělal Mujshare.cz . Nicméně mě to přešlo, teď to leží hladem a lezou tam lidi z vyhledávačů na KW jmen lidí ze soc. sítí :D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: tak samozrejme premyslim i obchodne a nejake bannerky tam asi nastrcim :-D. Je to takovej hokuspokus, uvidim, co z toho vzejde

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
jediná co se mě líbí je uver.in
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
jediná použitelná je podle me uver.in no .. :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Myslím, že by se dal najít vhodnější kousej se spojením ulozto nebo badoo než badoo-cz a uloz-to-cz, toto mi přijde bez nápadu, jen honem rychle něco regnout :) (nic proti autorovi příspěvku).

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lany: proto se to jmenuje spekulativní marketing - domeny kupujes kvuli slovnimu spojeni, ktere je nejcasteji vyhledavane. a na to pak sestavujes web.

rozsirena/přesná shoda jen na seznamu....za den :
"uloz to cz" 10758/9998
"badoo cz" 592/274
"badoo prihlaseni" 920/884

...takže jde o long-tail výrazy. je dobré mít long tail na stránkách, ale mít je v názvu domény má přeci jen větší váhu (pokud má web kvalitní SEO)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se