Podnikání

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak po přepočtu ranků jsem zjistil že výnosy z prodeje odkazů mě spadnou tak na 50% a myslím si, že to je ta pravá chvíle na posun o krok dál. Asi by bylo lepší weby monetizovat PPC reklamama nebo pomocí affiliate, aby výdělek nezávisel jen na rankách. Také jsem přemýšlel že bych si založil nějaký eshop pro takový ten přesah do offline světa. Jako největší problém vidím to že jsem měl teď rozděláno cca 20 nových webů (nápady na weby přišly ve třech vlnách: jeden na nový rok, druhý u akce u Active a třetí teď na .eu doménách od Draga většinou se jedná o takové minisite prostě nic velkého). Při takovémto množství rozpracovaných webů už práce utíká dost pomalu a k tomu ještě nějaká údržba starších webů které byly dělané jako bezúdržbové. Teď bych to chtěl co nejdříve zredukovat na takových 5 větších projektů a z toho nejlépe 3 bezúdržbové a těm 2 se věnovat naplno vedle školy, protože jak jsem si teď ověřil, tak multitasking u mě moc nefunguje. Jak to máte vy? Na kolika projektech současně zvládáte pracovat? Možná trochu brzo tady brečet že mě spadnou výdělky a vzdávat to, ale stejně se mě koncept méně kvalitních webů líbí víc jak kvantum nic-moc webů.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
S tím časem a projekty je to složité. Člověk se snaží něco budovat tak, aby to vydělávalo, a při tom dělá ještě něco, kde má jistotu, že vydělá. A pak toho času je opravdu málo. Sám to poslední dobou pociťuji, že si toho člověk někdy nabere opravdu hodně a pak nestíhá. Být tebou, tak se primárně zaměřím na 2 projekty a zbytek bych dal stranou. Jeden, který ti vydělá nejvíce peněz, a jeden, který ti nejvíce přirostl k srdci nebo v něm vidíš budoucí potenciál. Zbytek bych dělal pokud bude čas, ale zase třeba jen na jednom dalším, né tak, že jich pak budeš mít rozdělaných 20 a nic nebude pořádně fungovat :( To raději tu část, co máš udělanou nebo zpracovanou, dále prodat, aby tu myšlenku někdo rozvedl. Tebe to pak nebude lákat se k tomu vracet a budeš z toho alespoň něco mít. Timemanagement nebo TODO list si udělej a řiď se jím. Momentálně mi připomínáš kolegu, který má rozdělaných 6 větších projektů, všude dal značnou finanční investici ze svého, ale nic ne a ne dotáhnout do zdárného konce, protože co chvilku řeší jiný :( A to je pak škoda :(

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se