Podnikání

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať zopár vecí. Ako ste sa dostali k podnikaniu na internete ? Kto vás k tomu videol?

Som zvedavý na vaše odpovede :)
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
O počítače, internet jsem se zajímal už od mala pak jsem si koupil knížku o html, konkrétní osoba mě na to nepřivedla. Dost mě taky pomohlo jedno hnědé fórum kde se diskutovalo o všem možném okolo webů, mfa, affil to bylo v době kdy jsem rozjížděl svůj první velký projekt (nedopadl moc dobře utopil jsem v tom na mé poměry dost peněz a teď před měsícem jsem prodal i doménu). Potom jsem na čas přestal, teď se zase pomalu vracím, dělám nějaké weby na WP prodávám tam odkazy, zkouším affiliate a doufám že si alespoň něco vydělám
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
idp: každá chyba nás posúva len do predu :)
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Být nezávislý, nemuset poslouchat někoho, komu nevěřím, nebo prodávat něco, čemu nevěřím. Vstávat si kdy chci a mít dovolenou kdy chci. Nemít platový strop.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Y2K.bug píše:
Být nezávislý, nemuset poslouchat někoho, komu nevěřím, nebo prodávat něco, čemu nevěřím. Vstávat si kdy chci a mít dovolenou kdy chci. Nemít platový strop.


Přesně tak, už od mala jsem zkoušel vytvářet stránky, nejdříve na webgardenu a teď už něco většího.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
spojení webdesign + obchodních zkušeností. snaha, aby za tebou bylo něco vidět - nesnášim stereotyp

KillDa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 15.12.2011
Touha odlisit se kterou jsem mel odjakziva .... po neuspesich s kamenymi obchody, zastavarnou atd, jsem se uchylil ciste na net ...
http://Kilevnik.com - jsem Radek Kilevník a specializuji se na internetové obchody.
 Vylepšení konfigurátoru – poznámka

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
zaujímavé príspevky... robím si takú menšiu štatistiku pre svoj blog... ďakujem za odpovede :)
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Každý má iné dôvody, ale len jedna vec spája takmer všetkých a to je dosiahnutie zisku.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Jednoznacne nuda a chut skusat nieco nove..

Teraz mam pocit, ze sedim za pocitacom cely den a h0vn0 robim, absolutne sa neviem niekam posunut, zastal som na mrtvom bode a mam pocit, ze teraz v lete je internet absolutne mrtvy..

Kreativia ma akosi obchadza.

Inak taka pikoska: Prvy zarobok cez internet som videl od firmy A.W.$urveys, o ktorych mnohi tvrdia, ze su SCAM. Vyplatili ma dokonca 2x, co cinilo dokopy presne 2000 Sk,- ktore som hned utratil na nove topanky a zase som bol bez prachov :D Ale vtedy som mohol mat nejakych 14 rokov.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ak mám pravdu povedať, tak keď som začínal tak to bola vízia veľkých peňazí za málo roboty :D Ten pohľad sa mi už troška zmenil. To, prečo som pri tom ostal je fakt, že by som mal rád prácu z domu a robenie stránok, marketing a tieto veci ma ešte aj neuveriteľne bavia.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Co mě vedlo? Nedělat práci jen kterou druhý chce, nemožnost cokoliv zlepšit, nemožnost sehnat poblíž bydlišti práci v oboru :)

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Nastalo to nějak tak samo. Měl jsem stránku o tom, co mě baví a najednou jsem zjistil, že na ní něco můžu vydělat. Myslím, že většina lidí začne na netu podnikat postupně, tedy až po nějaké době, kdy se na něm pohybuje, kdy má nějaké stránky, blog nebo něco podobného a postupně se vyvíjí. Podle mého názoru se málokdo vrhne na internet hned s tím, že začne podnikat. Svůj názor na vývoj online byznysmena jsem popsal v článku Evoluce internetového podnikatele na svém webu (viz dole RSS). Určitě jsou na to různé názory, ale já jsem to popsal tak, jak to vidím kolem sebe.

simje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 19.12.2010
Samozrejme prvotni vidinou je neco vydelat...
Instalujeme kamerové systémy po celé ČR.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
simje: No to zrovna ne, viz. prclan nad tebou. Ti, co na netu začínají podnikat jen kvůli zisku, obvykle končí přesně podle článku Atsora - nevydrží. Já jsem měl pár webů jen pro zábavu a doteď to tak beru. Hlavní výhoda je, že jsem svým pánem. Něco to vydělá a společně s jinýma zdrojema mě to tak nějak uživí.

Jinak dnešní online podnikatelé jsou často velmi zábavní - podnikají rok dva a už je to super podnikání, léta praxe a blablabla. Já začínal s webama v roce 1999 a můj nejstarší stále funkční web je z roku 2000. Tenkrát jsem na tom mohl snadno vydělat balík, protože konkurence neexistovala. Dneska to vydělá měsíčně tisícovku nebo dvě za reklamu, ale nestěžuju si. Pořád je to zábava :) A teprve teď se učím, jak weby monetizovat.

pietro84
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 29.10.2012
Určitě chut zkusit něco nového a hlavně být svým pánem a pracovat odkudkoliv.
Finská sms půjčka jako půjčka před výplatou. Naše půjčka Ferratum ovládla celou Evropu.

mirek951
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 05.12.2012
Nečetl jsem celou diskuzi, ale u mně to byla rozhodně nezávislost a možnost vydělat si podle svých schopností. Nemusím se prosit nikoho o výplatu a svůj čas si organizuji podle sebe.
Víte již, jak Česká spořitelna Servis 24 vylepšila své služby? Přihlaste se a uvidíte.

IneX
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 20.04.2012
Zo zaciatku zvedavost, skusit nieco nove, ine. Zacalo to klasicky MFA, neskor rozne affil weby, preposielanie v shopoch. Nakoniec som skoncil pri vlastnom shope a cca 50ke zaparkovanych domen :D
Nekomerčné, nekompromisné, netolerantné oblečenie HardStreet shop http://www.hardstreet.sk
Mohawk čiapky http://funnyciapky.sk

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se