Podnikání

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Zdravím všechny,

sháním copywritery. I když vlastně ne. Sháním doporučení. Hledám kvalitní a spolehlivé lidi, kteří pro Vás kdy vytvořili skvělé texty, spolupráce byla na jedničku a Vy je rádi doporučíte. Mohu si vyvěsit poptávky, ale ozvou se mi desítky lidí, z nichž se těžko vybírá. Proto jsem se rozhodl obrátit na Vás, zdali byste nedoporučili nějaké copywritera, ale klidně i překladatele, co stojí za oslovení :)

Díky moc.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Asi bude záležet na tématu, ale někoho bych ti doporučit mohl. Ani jeden zde ale nemá profil, tak ti pošlu do PM link na jejich profil na WT. Já jsem s nimi byl spokojen a to jsem jich vyzkoušel dost, mezi ty nejlepší patřili i lidi, co pro tebe už píší, ale to nemá smysl ti posílat.

PS: ne že je budeš moc vytěžovat, aby taky měli čas na mě :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Já doporučuju sebe :D V oboru moderní techniky a elektroniky...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
Asi bude záležet na tématu, ale někoho bych ti doporučit mohl. Ani jeden zde ale nemá profil, tak ti pošlu do PM link na jejich profil na WT. Já jsem s nimi byl spokojen a to jsem jich vyzkoušel dost, mezi ty nejlepší patřili i lidi, co pro tebe už píší, ale to nemá smysl ti posílat.

PS: ne že je budeš moc vytěžovat, aby taky měli čas na mě :-D

Děkuju moc.

Vytěžovat je nebudu. Ty přejdeš pod nás, zvedneme cenu o moji provizi a oni pro tebe budou psát i nadále. Nevím, co řešíš :D

honzasochurek píše:
Já doporučuju sebe :D V oboru moderní techniky a elektroniky...

Cena? Reference? Zkušenosti? Rychlost? Faktura? :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jiří Rostecký píše:


Vytěžovat je nebudu. Ty přejdeš pod nás, zvedneme cenu o moji provizi a oni pro tebe budou psát i nadále. Nevím, co řešíš :D



:-D no tak nějak jsem to přesně nechtěl :-D i když já si svoje stálice držím a hýčkám a neřeknu, nedám :-p
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jiří Rostecký: doporučuju dát zájemcum na zkoušku nějaké téma a z toho si pak vybrat nejlepší. Já se jeden čas ucházel o místo copywritera u Plavacka a Pixolo, ale mám celkem dost práce teď se svýma webama (a taky za 120Kč psát 1 normostranu článku na odborné téma fakt nikomu nebudu :-)

phys0c
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.03.2012
pre akú oblasť? koľko ponúkaš za NS ? bez faktúry

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
freez píše:
Ani jeden zde ale nemá profil, tak ti pošlu do PM link na jejich profil na WT.


Třeba odkázat na WD ;-)...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Poptavka-zdarma.cz píše:
Jiří Rostecký: doporučuju dát zájemcum na zkoušku nějaké téma a z toho si pak vybrat nejlepší. Já se jeden čas ucházel o místo copywritera u Plavacka a Pixolo, ale mám celkem dost práce teď se svýma webama (a taky za 120Kč psát 1 normostranu článku na odborné téma fakt nikomu nebudu :-)

"Přijímací řízení" máme vyřešené. Divil by ses, kolik copywriterů nachytám na pár lehounkých otázkách :) Pak ani článek nepotřebuji.

phys0c píše:
at
od phys0c » 01.08.2012 17:04

Everything.

Otakar Pěnkava píše:
Třeba odkázat na WD ;-)...

Taky mě napadlo ty desítky copywriterů, se kterými se za měsíc pobavím, nějak odkazovat na WD. Ale ještě jsem nenašel důvod ;-)

losdodos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 13.05.2013
Ukázky některý copíků najdete zde:
http://www.ukaz-clanek.cz/

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
losdodos-To je tvoje stránka?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tohle bych dobrej pokus, jak získat dobré lidi, ale nikdo ti schopné lidi nedá...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
janKali píše:
Tohle bych dobrej pokus, jak získat dobré lidi, ale nikdo ti schopné lidi nedá...

Díky za informaci, za ten rok jsem si jich našel už dost. :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ano, jedním ze způsobů bylo doporučení prověřených kvalitních textařů, na něž mi dali tipy jiní lidé, protože s nimi byli spokojení, což jsem požadoval i v úvodním příspěvku. :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se