Podnikání

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ahoj, moji aukci vyhrál jeden člověk před 20 dny, který se tady už 14 dní neukázal, předtím jsme se normálně dohodli na zaplacení na BÚ na které doteď čekám. Neříkal nic o dovolené nebo o něčem podobném. Nereagoval ani na mail odeslaný tady přes fórum takže nevím jestli byl vůbec pravý. Co by jste dělali na mém místě? Byly tam odkazy ze systému který pro vyplacení musim nechat odkazy 30 dní, takže když se 29 den transakce dokončí a nový majitel odkaz smaže nedostanu zaplaceno. Vlastně ani nevím od kdy je už web nového majitele jestli od doby kdy vyhrál aukci, od doby co mě to zaplatil nebo co je plně dokončen převod? Díky za rady
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Hele, já jsem tady taky vyhrál jednu aukci a úplně na to zapomněl a přesto mě ten člověk nepověsil na pranýř.Nicméně pokud je to tak dlouho a pokud si jej několikrát kontaktoval a nic, tak bych nečekal a dal to znovu do prodeje. S tím asi moc nenaděláš.Zas hrozně bych to nehrotil.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
IDP:
1)Vykašli se na něj, když něco prodávám a výherce aukce se neozve a nereaguje ani na moje upominky, tak web znovu nabizim k prodeji.
2) Pokud nedošlo k žádnému obchodnímu styku (platba), tak by měl být web stále tvůj :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No právě se chci vyhnout situaci dvou výherců. Ale zase abych nečekal věčně no. Možná by bylo dobrý dát do podmínek aukcí, když výherce dlouho nebude jevit zájem tak se může dražit znova.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No do podmínek bych to nedával, to už zavání totáčem.V tvém případě bych to dal po takové době znovu do aukce, jemu dal velké mínus do hodnocení a těšil se v klidu na další třeba slunečný den.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Až to budeš dávat znovu do aukce, dej si do aukce své podmínky, například, že platba po úspěšné aukci, musí být do 10 dnů od ukončení aukce a máš klid. Příhozem do této aukce, souhlasíte s doplněním podmínek platných pro účast na aukci WebDealu. Nebudeš pak muset čekat, jestli se někdo i po několika urgencích ozve, nebo ne.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Na to kašli, já už taky jednou "prodal" megalist.eu a výherce se taky už neozval. Tohle nemá cenu řešit. Hoď to tam znovu.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Díky všem, nechám to plavat protože má komunikovat.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se