Podnikání

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
Zdravím,

Možná některé z vás už štvu tím, jak pořád zakládám různé diskuze, ale v tomhle se mi zdá webdeal lepší než webtrh, kde každou diskuzi jenom shodí. Otázka dnes míří na to, jestli založit stránku (portfolio) když nabízím psaní článků a registraci do katalogů (zpětné odkazy)?

Jak to máte vy? Máte své portfolio? Zvedlo vám tržby a ozvali se vám přes stránky vůbec nový zákaznící?

Děkují za odpověďi :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
To je snad jasné, že se to vyplatí. Když už ti to nepřinese tolik obchodních nabídek, tak alespoň to vypadá víc důvěryhodně - než když mi nějaký jouda nebídne napsání článku za 50kč a pak si potom ještě opravuješ chyby :-D

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Když si vezmeš, že k tomu je potřeba jen doména za 150kč, tak bych byt tebou nad tím dál nepřemýšlel.....jinak podle mně samotné založení portfolia ti o moc víc zakázek nepřinese....

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Urcite to bude vypadat minimalne o 100% profesionalneji, nez jen nabidka nekde na foru. Byt Tebou, asi bych si s tim mozna i trochu pohral, zajistil si nejake jednoduche logo, udelal osobni web na reference, nejake povidani o me osobe a vytvoril si nabidku treba ve formatu .pdf v podobnem grafickem stylu jako je tvuj web, aby to vse ladilo. :)

Zabere to treba par hodin casu, ale na tve klienty to zapusobi urcite mnohem vice. ;)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Urcite to smysl v jakemkoliv pripade, samotny takovy web uz slouzi jako reference a je mozne posoudit kvalitu prace kterou muzu ocekavat. Pokud chces aby web slouzil jako marketingovy nastroj tak to urcite neodflakni nejakou free sablonou a mizernym obsahem ale dej si s tim fakt praci.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Smysl to má, zákazníka tam můžeš poslat pro info a odpadne Ti spousta času s představováním. Registraci do katalogů bych však nenabízel.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak jak psali již lidi přede mnou. Vytvořit si vlastní stránku jistě smysl má.
1) Můžeš na ni odkázat a lidi na ni získají informace
2) Mohou tě dohledat i ve vyhledávačích
3) Web je tvou vizitkou

Nevýhodou ovšem je, pokud to slepíš narychlo a nebudeš tam mít žádné reference. Další věcí je, že ten kdo již je nějak známý, tak již musí některé zákazníky odmítat a pro něj už stránka není tak důležitá. Maximálně na ty reference, které ti doporučuji obměňovat za novější a hlavně za ty, kterýma se chceš chlubit.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se