Podnikání

Radovsky149
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 01.05.2014
Zdravím!

Rád bych začal točit youtube videa. Zdá se mi to jako skvělý způsob jak s lidmi šířit něco, co mě baví a zároveň si na tom třeba trochu vydělat. To je přeci to, kvůli čemu na tomto fóru všichni jsme :).

Vím ale, že české obecenstvo je dost omezeno počtem. Česky namluvená videa si pustí čech, možná slovák, ale tím to zcela jistě končí. Nechci se na československou komunitu omezovat protože vím, že tam moc není šance zabodovat, co se týče profitability.

Ultimátní otázka tedy zní, jak tvořit zajímavý obsah pro anglicky mluvící populaci jako čech? Angličtinu ovládám na komunikační úrovni, je mi ale jasné, že přízvuk, odchylky od rodilého mluvčího jsou při mém projevu určitě patrné. Další možností jsou titulky, myslím si ale, že by nikdo moc nechtěl koukat na video, kde někdo mluví cizí neznámou řečí a pouze číst titulky.

Máte tedy, prosím, nějaký návrh, jak úspěšně točit videa pro celý svět jako čech? :) Díky, jsem rád za každý nápad.

P.S.: Mé téma je fitness, fyziologie, howto věci o fitness, posilování, a tak
(příkladem budiž:
strengthcamp - YouTube
https://www.youtube.com/channel/UC4F...U5CVbXi2uWgiZg
PhysiquesOfGreatness - YouTube

z české scény pak např. https://www.youtube.com/channel/UCmy...d9SwJgfFH2p0tQ
)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vítám tě na tomto fóru.
První věcí je, že ty odkazy na kanály nefungují.
A teď k tématu, jak tvořit video pro cizince, když neumím až tak moc dobře cizí jazyk?
No tak jsou dvě možnosti, buď se zdokonalit a nebo dělat videa pro české a slovenské obecenstvo.
Ono i když není Česká republika a Slovensko tak velké, tak se tu lidí, kteří shlédnou video najde dost, jen opravdu musí být kvalitní a vysvětlovat něco, co tu již není několikrát ukázáno a řečeno.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Prizvuk nikdo neresi, pokud skutecne umist kominakcni uroven, tak to problem neni. Predevsim musi byt obsah, ktery zaujme, tedy dobry napad a vtipne podani videa.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se