Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Populární synchronizační server Dropbox.com provedl grafický update a celý web tak dostal úplně nový grafický kabátek. Jak se vám nová grafika líbí?

Za sebe musím říct, že já jsem spokojen. Grafika je vzdušnější, web přehlednější, orientace lepší, práce rychlejší, takže za mě palec hore :)


Jinak využíváte Dropbox či jiný podobný systém? A co si o cloudech vůbec myslíte?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Já vidím stejný design, který tam byl, když jsem se registroval. To bylo před rokem? Rokem a půl?

Čímž chci mj. říct, že mi je nový design volný, webové rozhraní nepoužívám.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já musím uznat, že jsem si dropbox zamiloval, a to především z důvodu, že mám 2 aktivně využívané notebooky a mobil, a chtěl jsem mít všechna data na jednom místě. Dnes už bych si bez něj nedokázal své fungování představit. Také spousta mých kamarádů jej využívá, takže sdílení potřebných dokumentů pro práci v týmu je jednoduché.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
To já se těším až bude mít SkyDrive aplikaci i na desktop. Na Dropboxu mě sere, že to musíš házet do jednoho adresáře.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
@Robert - jak do jednoho adresáře?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Řekněme adresář Dropbox. Samozřejmě si v něm můžu dělat další adresáře. Jde ale o to, že když mám fotky (200GB) v adresáři Dokumenty/Fotky a chci si sdílet/zálohovat fotky z dovolený (Dokumenty/Fotky/Dovolená 2012), tak nemůžu synchronizovat tuhle konkrétní složku. Takže buď data zdvojím a budu mít pořádek nebo složku přesunu a udělám bordel.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se