Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Chcete se na vlastní oči podívat, kam mizí vaše peníze, které rok co rok státu odvádíte? Nová česká cestovka Corrupt tour vám to umožní. Proveze vás po místech, která souvisejí s českými korupčními kauzami. Právě tady totiž vaše peníze mizí jako v bezedné studni.


Zdroj:
http://www.novinky.cz/cestovani/260055- ... rupci.html

//Doplněna krátká citace, nevkládej do příspěvku jenom adresu, nevypadá to pěkně. Otakar

//OK. Milan

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mají výhodu, v tomto oboru nebude krize nikdy, takže bude pořád kam jezdit :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zajímavý podnikatelský nápad, ale podle mě zkrachuje, běžný smrtelník na takovou dovolenou mít nebude.
//Tak to je cestovka jen po Praze, tak to pak chápu, původně jsem jenom četl jenom část článku.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Ted byl majitel cestovky v pořadu u Krause na Primě, takže i tam lze čerpat nějaký info.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tohle může fungovat jenom v Praze :-D Osobně v tom nevidím moc životaschopný projekt.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
freez píše:
Tohle může fungovat jenom v Praze :-D Osobně v tom nevidím moc životaschopný projekt.


Naopak je tam tuším jedna cesta i do Ústí, kde je pár "historických zajímavostí" :-D

Samozřejmě to není milionový projekt (zdali vůbec projekt na živobytí), ale je to rozhodně zajímavý nápad s reklamou téměř zadarmo.

Martin Kovalčík
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 10.01.2012
freez píše:
Tohle může fungovat jenom v Praze :-D Osobně v tom nevidím moc životaschopný projekt.


Nezbohatnou, ale zisk může být slušný.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Spíš jsem se špatně vyjádřil, tohle může fungovat jen pro Pražáky,takhle to mělo být. Už vidím jak jede někdo z Brna do Prahy, aby mu tam za tři stovky někdo vyprávěl kam mizí jeho peníze, respektive mu odvyprávěl veřejně dostupné informace. Pro místní to může být lákavé, v milionovém městě najdeš vždy dostatek lidí, kteří jsou ochotní za nic, platit.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se