SEO

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ahoj, poslal jsem Googlu přes GWT dotaz, na jedny svoje stránky - ať je znovu posoudí. Odpověď došla dnes:

Dear site owner or webmaster of http://www..xxxxx/,

We received a request from a site owner to reconsider http://www.xxxxx/ for compliance with Google's Webmaster Guidelines.

We reviewed your site and found no manual actions by the webspam team that might affect your site's ranking in Google. There's no need to file a reconsideration request for your site, because any ranking issues you may be experiencing are not related to a manual action taken by the webspam team.

Of course, there may be other issues with your site that affect your site's ranking. Google's computers determine the order of our search results using a series of formulas known as algorithms. We make hundreds of changes to our search algorithms each year, and we employ more than 200 different signals when ranking pages. As our algorithms change and as the web (including your site) changes, some fluctuation in ranking can happen as we make updates to present the best results to our users.

If you've experienced a change in ranking which you suspect may be more than a simple algorithm change, there are other things you may want to investigate as possible causes, such as a major change to your site's content, content management system, or server architecture. For example, a site may not rank well if your server stops serving pages to Googlebot, or if you've changed the URLs for a large portion of your site's pages. This article has a list of other potential reasons your site may not be doing well in search.

If you're still unable to resolve your issue, please see our Webmaster Help Forum for support.

Sincerely,

Google Search Quality Team


Dříve (před dvěma lety) jsem tam měl PR4...odkazy zůstávají a spíše přibývaji, ovšem vlivem backlinks*com spadla na nulu. A po dvou letech nenabrala nic zpět (snadbox?) Co po mně nyní google vlastně chce? Reklama tam není žádná, mno moc nepíšu, ale desítky příspěvků ročně tam je...Díky Petr

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Přijde mi že na to posuzování nemají až tak moc přesná pravidla a je to případ od případu. Nebo co já vím, tak když se tam člověk dostane, těžko se leze pryč.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No spíše se mi jedná o to, co se děje...ale ted se dívám znovu, přibylo tam dost spamových komentářů...tak že by to? Jedná se o i-svetlo.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Smaž ten spam a nasaď třeba Raven's Antispam
- aktualizuj WP na nejnovější verzi
- vyhooď nejnovější příspěvky, je to zbytečný duplicitní odkaz
- přelož alespoň část šablony do češtiny, fakt to dělá bordel
- je důležité uvědomit si, že pod každým příspěvkem je odkaz na komentáře, pokud se koukneč do GWT vsadím se, že mezi top 20 nejdůležitějším slovy, které ovlivňují tvůj web je Add Comment. Dají se s tím dělat SEO triky. Ale smaž to.
- odstraň oblak se štítky
- odstraň kalendář
- máš tam nějaké pokažené přesměrování 3. článek http://www.i-svetlo.cz/proc-nekupuji-pr ... -svitidla/ mě pošle na RSS výstup 4. článek taky odkaz na druhou stránku ttp://www.i-svetlo.cz/page/2/ taky. Prostě bordel tohle bude problém.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Super, díky Drago....i když teda štítky jsem myslel, že jsou dobré...ale ok...Ravens mi nefunguje ani na jednom z webů a roboti vesele dávají příspěvky...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
mno...tady třeba ne, ale jinde ano a ravens nefachá...

Filip Podstavec
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 58
Registrace: 20.02.2012
Mě to celkem spolehlivě odchytává SI CAPTCHA Anti-Spam - zkus ji a uvidíš. Pokud ani to nepomůže, tak už jedině zakázat komentáře, ale tento plugin by měl pomoct.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Mně na spam dobře zabírá plugin Akismet, vám přes to někomu projde spam? Mně se to snad ještě nestalo.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mě při alexa ranku pod 100K začali spam psát ručne. Tomu už pak nezabráníš.
Jinak Akismet jsem zkusil používat hodně dávno a moc to nešlo (snad ještě ani nebyl WP 2). Teď už jsou ale reference na něj hodně dobré.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě kdysi pomohla jiná věc, z kódu komentářů jsem odmazal řádek na vložení url adresy. Tím se to hodně stáhlo a tam kde jsem komentáře nepotřeboval, tak jsem je zakázal úplně a byl klid. Tam kde mi na tom záleží, raději provádím kontrolu ručně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Robert píše:
Disqus

Znám to z různých webů a celkem se mi to i líbí. Nechce se mi to moc hledat, tak se ptám tady. Ty komentáře zůstávají v databázi Wordpressu a nebo se ukládají jinam a jen se na webu zobrazují? Myslím tím, jestli se to třeba dá potom někdy v budoucnu vypnout a zda komentáře zůstanou u mě v databázi WP. Protože jestli ne, tak bych do toho asi nešel... Raději chci mít data u sebe.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Máš tam stále spousty SPAM komentářů, nainstaluj Akismet a proskenuj si to na SPAM. Zkus taky přidávat nějaké obrázky a zaměřit se na výskyt klíčových slov v článcích, tučné písmo, podtitulky, občas článek linkuj z jiné stránky.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se