SEO

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
freez píše:
Jo je to tak, ale Kubíček je tam jeden ze základajících členů, vsadím se, že on ten poplatek neplatil


Ne, a ani ty. Pro rok 2012 je měsíční příspěvek 0,-

-- 01.03.2012 07:28 --

Milan_B. píše:
Je to Kubíčka. Nemám rád jeho a ani jeho asociaci. Je to nesmysl.


kecáš, přiznej se, že mě rád máš...:-)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
přiznám, ale jen když mě přijmeš do asociace ;)

-- 01.03.2012 07:30 --

Jinak tě tady vítám.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
politikxxx píše:
Byl bych pro založení sdružení, do kterého by se dostal člověk na základě určitého "testu schopností" a případných referencí.


O testování se uvažuje, ale ne jako parametr vstupu.

-- 01.03.2012 07:32 --

Milan_B. píše:
přiznám, ale jen když mě přijmeš do asociace ;)

-- 01.03.2012 07:30 --

Jinak tě tady vítám.


Jasně, pošli přihlášku:) A napiš do ní, že jsem tě doporučil, ať můžu prolobovat u šéfů snížení vstupního poplatku ze 100 na 0,--:))

-- 01.03.2012 07:35 --

freez píše:
Už jsem viděl hodně projektů, který měli za cíl, jenom vytáhnout z kapes důvěřivých lidí peníze. Toto ovšem překonává i mé nejdivočejší představy :-D Jako vtip na apríla bych to bral, ale tohle snad nikdo nemůže myslet vážně :-D


Ze 100,- vstupního poplatku nikdo nezbohatne. Původní myšlenka byla skutečně pravidelný příspěvek. V ceně by byl např. vstup zdarma na semináře a školení, materiály atd. Protože se to nesetkalo s pozitivním ohlasem, navrhl jsem snížení na 0,-.

Co to v praxi znamena? Pokud napr. naplanujeme skoleni nebo workshop, nebude pro cleny zcela zdarma, ale budou predem informovani o nakladech a pokud akci odsouhlasi (elektronicky korespondencne), budou se podilet na nakladech akce aktualnim podilem podle poctu clenu.

Pokud Asociace pomůže popularizaci SEO, alespoň trochu očiští tento obor v očích těch, kdo ho považují za podvod a šarlatánství a tím pomůže i členům asociace (kterým se můžete stát i vy), pak má smysl...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No nekecej, mistr osobně :-)

Nynější úprava vstupního poplatku už zásadně mění situaci a pohled na věc, teď se to ubírá směrem kam by to mělo jít. Systém nižšího vstupního nebo měsíčního poplatku s následnou rozpočítanou platbou za pořádaný workshop je ideální, proč? Protože se to osvědčilo :-) On totiž stav, kdy se platí vysoké vstupní poplatky a měsíční poplatky s tím, že bude pro členy workshop zdarma, končí nevyhnutelně situací, kdy členové kteří na workshop nejedou budou obviňovat ostatní členy jak si ten workshop za jejich peníze náramně užívají. Takže určitě je lepší menší jednorázový poplatek, který pokryje samotné náklady na provoz webu a další věci, jako účetnictví, poplatky za účet (pokud tedy někdo rozumný nezvolí účet zdarma, nebo výhodný účet pro občanská sdružení) a podobně a následné výdaje za akce pořádané asociací budou hrazeny poměrnou částí podle členů kteří se zúčastní. Za této situace si nikdo, ani já, nebude myslet o vedení asociace, že si "cpe prachy do strožoku". Takže chvála tomu kdo tohle protlačil, pokud jsi to byl ty, měli by ti poděkovat.

Co se týče systému jakým budou členové do asociace nabírání, chce to také dobře zvážit a navíc je opět stoprocentně lepší, že jsou poplatky nastaveny tak jak jsou, protože to nebudí dojem, že si členství může někdo koupit. Jestli ta asociace bude mít pozitivní vliv na obor optimalizace webových stránek z pohledu široké veřejnosti, to asi ukáže jen čas. I já bych tomu byl hrozně rád, pokud se povede ta vize, kterou asociace má.

Takže v momentální podobně, se mi asociace SEO už tolik "nehnusí" a pokud promyslíte vstupní podmínky a chod asociace, mohla by být k užitku. Každopádně přeji mnoho štěstí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
freez píše:
Takže v momentální podobně, se mi asociace SEO už tolik "nehnusí" a pokud promyslíte vstupní podmínky a chod asociace, mohla by být k užitku. Každopádně přeji mnoho štěstí.


Děkuji.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nevidím nijaký extra prínos tejto organizácie, väčšina bežných uživateľov neuvažuje nad tým, čo za stránku im google v serpe vyhodil, myšlienka informovanosti je pekná, ale pre širokú verejnosť nepoužiteľná. Ľudia nebudú riešiť čo to je za stránku, riešia to či našli odpoveď...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se