Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Má s tímto někdo z Vás zkušenost? Co by jste doporučili za prográmek a proč? Googlil jsem a našel jsem jich celkem dost, ale nechce se mi je všechny testovat. Můj požadavek je, aby byl program co nejjednodušší na ovládání.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Minule jsem si stáhl DemoStudio ten je spolehlivý a jednoduchý (ale je potřeba si na něj zvyknout) natáčí jak do avi tak do flash jinak tento: SMRecorder vypadá zajímavě ale nezkoušel jsem. Oba jsou free. Jinak momentálně používám v ubuntu toto je to v repozitářich.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já jsem asi před 14 dny zkoušel program CamStudio a docela dobré, a to včetně nahrávání zvuku. Je to jednoduchý prográmek na nastavení.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Děkuji všem za tipy, mrknu na ně hned zítra ráno.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jedině FRAPS :) Natáčejí se s ním i herní videa, já jsem ještě na stationu dělal i video návody a naprosto v pohodě :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Souhlas s Frapsem. Používá se tedy hlavně na herní videa, umí kromě toho i screenovat obrazovku a ukládat do formátů png, jpg, gif a bmp. Verze free je ale omezena 30 sekundami a ve středu nahoře se zobrazí fraps.com.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ten Fraps vypadá celkem obstojně. To, že není zdarma mi nevadí, zase tolik nestojí. Schválně ho zkusím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se