Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zajimalo by me proc se kazdou chvili meni rozvrzeni techto stranek? Prijde mi to docela matouci, mozna by bylo lepsi zvolit jedno rozvrzeni a toho se drzet. Takhle se kazdou chvili ztracim a nevyznam se ve webdealu.

Myslim, ze je to skoda a nektere uzivatele to odradi od pouzivani a vyuzivani techto stranek.

Edit: Nasel jsem v paticce moznost zmeny indexu, takze bych poupravil muj dotaz. Proc se meni index stary/novy bez meho vedomi? Slo by to nejak dodelat, aby se sam od sebe nezmenil index? diky

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Řeknu jen - opraveno. Už se mi to také párkrát stalo, takže jsem nad předěláním přemýšlel déle, díky za podnět.

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
Řeknu jen - opraveno. Už se mi to také párkrát stalo, takže jsem nad předěláním přemýšlel déle, díky za podnět.


Diky, ted je to daleko prehlednejsi :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Proč nejde přepnout na starý index jako doposud ? Pokud to takhle zůstane, tak starý vzhled mi bude více než chybět, rozhodně mi přišel přehlednější než tohle..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vždy akorát klikneš na Diskuze a dostaneš se na přehled fór. Ten starý index je původní seznam fór a stále se k němu dá dostat.

MartinT píše:
Nene, mění se to pořád ;)


Nedaří se mi to nasimulovat, jak se ti to podařilo?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já teda nevím, ale nikde tu možnost nevidím a tenhle vzhled mi nepříjde moc geniální. Fakt to nejde alespoň zakomponovat jako nastavení k účtu ?

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Jak již psal, stačí kliknout na - Diskuze (index.php?flo=1)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jetel Inkarnát –  druh jetelu z čeledi bobovitých 

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se