Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Nevím jestli znáte tento miniweb. Zachycuje dění v online byznysu na české půdě. Lehce jsem ho předělával. Nicméně někteří poskytovatelé feedu poskytují celý článek (fandor, usajohn) a to já nechci je celé vykrádat. Jedná se mi o stránku už s konkrétním příspěvkem. Nechci ale vše krátit plošně, třeba tam něco někdy napíšu i já. Jak zkrátit feed publikovaný přes feedwordpress pkugin?

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
ve WP si to každý nastaví, jak chce - celý nebo jenom úvod článku. Myslím, že třeba tito dva jsou jinde a "vykrádání" jim asi nevadí. Plugin, co používáš znám, ale už jsem ho dlouho nepoužil. Není tam někde v nastaveních odběru o zkrácení? Já bych, že jsem to tam kdesi zahlédl, ale to už je tak dva roky zpět.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nevím, jesti ti to pomůže, ale tohle mi udělal technik na indexu PR články. Zkrátí to text na 500 znaků. Možná by ti to pomohlo.

Kód: Vybrat vše
<?php
          global $post;
          $i = 1;
            if (have_posts()) :
             while (have_posts()) : the_post();
              $content = get_the_content();
              $content = apply_filters('the_content', $content);
              $content = str_replace(']]>', ']]&gt;', $content);
              $content = preg_replace("/<.*?>/", "", $content);
              $orez_content = substr($content, 0, 500);
              $orez_content .= "...";
        ?>
      <p><?php echo strip_tags($orez_content); ?></p>

Zkus to...

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno Jirko, index zkrácený mám přes excerpt...jde mi o zkrácení příspěvků ...asi na single.php

To mkurri: Jop i tebe tam mám:-)

-- 27.03.2012 20:04 --

Nakonec jsem dal ten excerpt i na single.php...Není to moc elegantní, ale tak účel to tak nějak plní...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se