Hosting

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ale ako na komunikáciu sa nemôžem sťažovať :) Pár krát som im písal a vždy bez problémov všetko...Kvôli tomu mám rád tie menšie hostingy...Kvôli tomu individuálnemu prístupu

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak až na ten výpadek vše jede v pořádku, rychlost načítání atd je v normálu, jen by mě zajímalo co to bylo za výpadek že jim nešlo vůbec nic, meily, jejich vlastní web, jediné co tuším jelo byl databázový server.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak i já mám raději menší webhostingy, proto využívám například služeb Ebola.cz a nemyslel jsem to nějak špatně. Naopak, je dobře, že se jednalo jen o něco krátkodobého a ne trvalou a stabilní věc, která by se měla dít pořád. Naopak, sám uvažuji o testovacím umístění jednoho webu na tento hosting :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No mě už tam jeden projektík frčí, ještě na něm ale dělám, nicméně pokud se to osvědčí bude to dobrý zdroj odlišné IP pro solidní prolinkování a odkazy na ostatní projekty, takže za ty peníze proč ne :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No právě, proto tam chci jít hostovat i já :-) Každá jiná ip dobrá ip :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dneska jim vypadl databázovej servr, a oni si snad mysleli, že si toho nevšimnu ne :-D

-- 05. 02. 2012 07:19 --

Už to zase maká :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To víš, oni nemůžou vědět, že si vzhůru nonstop :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno včera jsem si pořídil hostinga tady u datahousing.cz...mno píšou že mají nonstop podporu...možná po telefonu, ale na chatu nikdo není a na maily odpovídají druhý den. Nejde mi naistalovat wordpres na jedno tlačítko - vůbec tam tu nabídku nevidím...třeba jsem blbej já, ale online chat by to vyřešil za 10 vteřin nasměrováním...začátek tedy rozpačitý...

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
No, nechci být za hnidopicha, ale není teda v případě nouze lepší to nainstalovat na "5 kliknutí" ručně, než nahánět podporu, atd.? Samozřejmě nahlásit problém, to ano, ale nepřijde mi to tak akutní.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Samozřejmě že to není akutní...ale pokud máš v nápovědě, že je tam a tam je tlačítko: Nainstaluj Wordpress a ono tam není, a je to má první doména, tak chci asi zjistit, kde je problém, zda něco není špatně. ...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zaujímal som sa o toto dávnejšie už a bolo mi povedané, že ten ich systém je ešte stále vo vývoji a toto tam ešte nemajú urobené...Podpora mi ihneď nainštalovala wordpress sama od seba...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To mohu potvrdit i já, že mají stále plno věcí ve vývoji, dělal jsem s nimi rozhovor.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ale tiež môžem potvrdiť, že napríklad cez víkend na chate veľmi ťažko zastihnete podporu. S emailom nemám moc skúsenosti. No dá sa s nimi dohodnúť skoro na všetkom. A to si cením :) Je to dobrý pomer cena/výkon a lepší má už len pár hostingov na čele s wedosom.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vypozoroval si nějaké časté výpadky? Zajímá mě to, jelikož se u mě na webu objevit takový komentář, ale osobně si myslím, že to bylo z jednoho nového (Spamujícího) hostingu a byl to pokus o pošpinění.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Viem iba a asi o dvoch výpadkoch za tých pár mesiacov a aj tie som nezaznamenal ja, ale dozvedel som sa o nich...Inak vždy keď som šiel na web tak fungoval

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak se potvrdilo to, co jsem si od začátku myslel :-) Dík za info, chystám se je též testnout osobně a už jsem je informoval, že jakmile bude nějaký problém, okamžitě to rozmáznu kde jen to půjde :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:
Tak se potvrdilo to, co jsem si od začátku myslel :-) Dík za info, chystám se je též testnout osobně a už jsem je informoval, že jakmile bude nějaký problém, okamžitě to rozmáznu kde jen to půjde :-D

Checht, no tobě bych chtěl prodat hosting :-D To abych hrůzou nespal :-D
Ale k tématu, mimo těch pár výpadků viz výše, jede web na tomto hostingu naprosto v pohodě. Já si tedy nemám na co stěžovat.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem naopak zákazník o kterého každý stojí :-D

Tak to rád slyším, že vše funguje tak jak má.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Když je nějaký výpadek je to oznámeno na webu (http://www.datahousing.cz/cz/pro-klient ... -a-vypadky). Ohledně instalace na jedno kliknutí - tato možnost aktuálně v administraci není. Ve vývoji je nová administrace, tam tato možnost již bude :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Větrná růžice: Jak pochopit taje větru

Martin Kovalčík
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 10.01.2012
Datahousing je pro mě novou firmou, ale vzhled webu ve mně moc důvěryhodnosti nebudí. Srovnejte http://www.datahousing.cz/cz a http://www.joomlaportal.cz/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Martin Kovalčík píše:
Datahousing je pro mě novou firmou, ale vzhled webu ve mně moc důvěryhodnosti nebudí. Srovnejte http://www.datahousing.cz/cz a http://www.joomlaportal.cz/

A co je v tom prosímtě za problém ? podobnost komerčně prodávané šablony ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že rozhodující faktor je, jaké služby nabízí, jak jsou kvalitní atd. než jak vypadá jejich web. Podívej se třeba na gigaserver.cz, ten po vzhledové stránce vypadá ještě mnohem hůř a hostuje tam několik tisíc webů :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

datahousing.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 06.12.2011
Zdravím páni,
rád bych poukázal na náš web http://www.datahousing.cz , kde jsme nasadili nove produkty. více multihostingových produktů , zařadili jsme i webhosting, no a hlavně naše nové produkty - server housing a ssl za převelice dobré ceny.
A pokud budou nějaké dotazy klidně napište i nám, rádi se vyjádříme. Příště už tedy i v tomto vlákně zodpovíme.
Neomezený Multihosting - http://www.datahousing.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Datahousing má asi výpadek, nejede ani jejich web, ani webu u nich hostované, tedy alespoň ne ty moje. Máte někdo u nich web? Jede vám?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se