Aktuální události

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Asi už jste taky postřehli, prvně jsem to četl na Twitteru, pak na WT a u Petra Jeníka na blogu a dnes vyšel tento článek na Lupě, doporučuji přečíst:

ToJeCool.cz za dva miliony ale vůbec není cool

Z toho mi je fakt na blití...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pobavilo u snídaně :) Nicméně u oběda pobavilo i :
<div class="hide"><!-- Partner links -->
<ul><li><a href="http://www.hclegal.cz">www.hclegal.cz</a></li>
<li><a href="http://www.kochkoch.cz">www.kochkoch.cz</a></li>
<li><a href="http://www.modele.cz">www.modele.cz</a></li>
</ul></div>


Neuvěřitelné :D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Wladass: Jo, já jsem na to taky čuměl jako puk :D. To snad není pravda, co si tihle lidé dovolí, navíc z veřejných peněz.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Black Hat SEO! Jestli na to přijde seznam a google jsou ven z kola. Mno a pokud nebudou tak tu někde je problém :P

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Že bychom je trochu vyhledávačům nahlásili? Je na to nějaký formulář, že bychom tomu cool webu trochu pomohli? :D Normálně bych nikdy nebyl škodolibej, ale hrozně mi vadí to plýtvání veřejnými prostředky za něco takového :(

-- 21.03.2012 12:35 --

Tohle je dobrý nápad, Petr Jeník na to jde chytře, je dobře, že někdo něco takového aspoň udělá: http://tonenicool.cz/

Filip Podstavec
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 58
Registrace: 20.02.2012
Fit píše:
Že bychom je trochu vyhledávačům nahlásili? Je na to nějaký formulář, že bychom tomu cool webu trochu pomohli? :D Normálně bych nikdy nebyl škodolibej, ale hrozně mi vadí to plýtvání veřejnými prostředky za něco takového :(

-- 21.03.2012 12:35 --

Tohle je dobrý nápad, Petr Jeník na to jde chytře, je dobře, že někdo něco takového aspoň udělá: http://tonenicool.cz/

Nahlásit to můžeš na:
http://search.seznam.cz/nahlasit-spam

Seznam si dal konečně trochu záležet na nějakých Webmaster tools(ačkoli je tam prozatím prd na prd...)

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Drago píše:
Black Hat SEO! Jestli na to přijde seznam a google jsou ven z kola. Mno a pokud nebudou tak tu někde je problém :P


Ven z kola nebo ne, na svoje už si přišli. Problem tu opravdu je, ale jestli je bloknou vyhledavače nebo ne je ten poslední problem :/

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Co k tomu říci, někdo si slušně nabahnil a pak se není čemu divit, že nejsou nikde prachy, když se vyvádí podobnými způsoby legálně ven.

Jinak web je naprosto otřesný a jsem zvědav, co Jeník na tom svém počinu vymyslí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Je to maras a hnus. Líbí se mi pohotovost Petra Jeníka, který na to ihned reagoval regnutím domény tonenicool.cz. Je to super nápad a zároveň další Petrova akce, jak se zviditelnit. Holt to umí a ví jak na to.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jdou vám ty stránky? Mně se teď ve tři odpoledne nenačtou. Problém pravděpodobně není na mojí straně.

-- 22.03.2012 15:04 --

Tak po pár minutách už jede, ale výpadek zaznamenali i na Webtrhu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ono to chvíli jede a chvíli ne, možná jim někdo naboural jejich WP :-D :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
teď už jde ale taky mě chvíli nešel, a házelo mě to na web hostingu, že je web přetížený
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
Ono to chvíli jede a chvíli ne, možná jim někdo naboural jejich WP :-D :-D

Tak jako nabourat web za dvě mega... hmmm... tomu říkám výzva! :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jiří Rostecký píše:
Tak jako nabourat web za dvě mega... hmmm... tomu říkám výzva! :D

No možná by to nebyla špatná reference :-D úvod na blogu "nabourám i web za dvě mega" :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
On celý ten web stojí za bačkoru, takže když nejede, je to lepší jak naopak :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Když jsem na to koukal, tuším to byla verze WP 3.2.1. Ta je náchylná na XSS útok a má ještě slabinu v timthumb.php, pokud jej tedy šablona používala. Do cache adresáře šel prý propašovat spustitelný php soubor.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Je tam teďka:
Informace pro majitele stránky

Tato webová stránka byla odstavena z důvodu rozsáhlého přetížení serveru. Na kontaktní mail vedený v naší databázi jsme zaslali informační mail o této skutečnosti i případné reporty ze serveru, pokud jsou k dispozici.

Bude nezbytné provedení patřičných technických úprav tak, aby se problém v žádném případě neopakoval, poté kontaktujte technickou podporu podpora@station.cz pro opětovné spuštění webu, stejně tak pro další informace.


Asi se na ně někdo naštval :D. Udělají to na Wordpressu a ještě nepoužijí ani aktuální verzi :D.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Za 2 milióny už na novější verzi nezbylo, musel by kraj trochu připlatit :-)

Docela by mě i zajímalo, na jakém tarifu to jede (jelo) u Stationu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pěkná práce station :D My sme se s tím za mě taky moc nepárali, ale co, dobře jim tak :P

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:
Za 2 milióny už na novější verzi nezbylo, musel by kraj trochu připlatit :-)

Docela by mě i zajímalo, na jakém tarifu to jede (jelo) u Stationu.


No to víš, napjatý rozpočet patrně způsobil, že zbylo jen na variantu little.station :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak to je fakt strašné. Za skoro 2 miliony korun bych si představoval web úplně jiný. Tohle je celé špatně. Open-source RS, upravená šablona, pár pluginů, celkově strašný web. Tady aspoň vidíte, jak se vyhazují peníze oknem aneb korupce v přímém přenosu. Takovej web bych spíchl za víkend a cenově do 10 000,-
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jestli by nebyla lepší kampaň ve stylu "umíme ušetřit, kraj spustil nový web na Open-source platformě s minimálními náklady, nač platit miliony, když to jde i s omezeným rozpočtem" pak by nikdo neřekl ani .... jenže to by kraji muselo jít o lidi a ne jen o to jak si ulejt peníze.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Před malou chvílí o tom byla reportáž na Prima Family :-) Hovořil tam nějaký IT odborník a dělali průzkum mezi studenty, jestli tu stránku znají. Samozřejmě studenti nemají ani tucha a odborník mluvil o tunelu :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak to musí být jasné snad každému, že se jedná o tunel jako prase. Tu stránku jsem ani nikde neviděl propagovanou, nebo tak něco, takže bych rád viděl tu jejich návštěvnost 3500 lidí za den
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jan Paluska píše:
Tak to musí být jasné snad každému, že se jedná o tunel jako prase. Tu stránku jsem ani nikde neviděl propagovanou, nebo tak něco, takže bych rád viděl tu jejich návštěvnost 3500 lidí za den

Tys ji nikde neviděl propagovanou? Tak jen v rychlosti: Lupa.cz, Webtrh.cz, Rozhlas, WebDeal.cz a řada dalších. Ten web je teď sledovaný jako prase. Takže jediné, co jim věřím, je právě návštěvnost 3,5k za den. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se