Volná diskuze

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Ahoj, nedávno jsem narazil na websurf.cz ... Funguje to tak že se zaregistrujete vložíte web a za kredity které si vyděláte prohlížením jiných zaregistrovaných webů pak platíte kredity jiné lidi kteří pak sledují vaše stránky ...

Podstatu a vše okolo chápu, můj jediný dotaz je následující : MŮŽE SE PŘI TOMTO DRUHU "PROPAGACE" STÁT ŽE TŘEBA GOOGLE ÚPLNĚ VYHODÍ MÉ STRÁNKY Z PROHLÍŽEČE ? TÉŽ SEZNAM ATD ... Systém nechci využívat jen mě zajímá jak je to s tímto tématem ...

-- 22. 03. 2012 20:13 --

Prosím držme se jen otázky kterou jsem zadal... Tyto diskuze většinou končí úplně jinde :) ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zeptám se i já tebe, proč by to Google/Seznam dělal ? Ono už se někdy stalo, že by web s velkým trafficem dostal penalizaci od vyhledávačů ? Však traffic nijak neovlivňuje umístění ve vyhledávání.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Já si myslím že ne ... jen mě zajímá zdali to přesně nějak náhodou jak říkáš nepenalizují ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nevidím v tom důvod proč by to dělali, není to nic nelegálního a nijak to neovlivňuje pozice ve vyhledávání.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
a počítadla ? taky se s nimy nic stát nemůže? Tento systém mě hrozně zaujal ... Nechci ho využívat .. jen co všechno se dá vymyslet :)

-- 22. 03. 2012 20:18 --

a počítadla ? taky se s nimy nic stát nemůže? Tento systém mě hrozně zaujal ... Nechci ho využívat .. jen co všechno se dá vymyslet :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Co je s počítadly ? To už je otázka zase jinam než k vyhledávačům. Ale myslím si, že ani počítadla nemají důvod ti statistiky vymazat nebo odstřihnout. Websurf,seosurf i surfy v likesystemu neovlivní pozici ve vyhledávání, jediný přínos vidím v tom, že pokud se surfař na stránky dívá a zaujme ho právě tvůj web, tak si jej prohlédne. Jiný smysl v tom nevidím.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Ano to si také myslím ... Já tohle nepotřebuji ... weby si propojuji ... + docela se mi osvědčuje registrace do katalogů a další věci ... ale to už je jiné téma :) tak díky a zatím se měj fajn :)

Títmo ukončuji diskuzi děkuji WALDASS !! :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Promin :) až po 3. přečtení jsem si všiml :D opravdu velkou omluvu posílám
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Používání Websurfu a podobných kravinek na SEO vliv nemá, ale je to nemorální.
Místo tohoto se snaž o to, aby jsi dosáhl co nejlepší návštěvnosti bez "surfů".

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Již jsem psal že to nechci používat jen že jsem na to mylsím ve středu narazil tak mne to zaujalo ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
Jak já nesnáším překlik typu Waldass :D

Asi si regnu překlepovku :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Tolikrát jsi tu v různých příspěvcích zdůraznil, že to "nechceš používat" a "jen tě to zajímá", že ti to nevěřím ;)

Takže reakce na otázky mezi řádky:

penalizaci od vyhledávačů nedostaneš, těm je tvoje používání autosurfů naprosto jedno, to že je musíš používat svědčí o tom, že máš stejně tak malou návštěvnost, že případnou penalizaci bys na návštěvnosti nejspíš ani nepoznal.

penalizace dostaneš naopak pokud používáš reklamní systémy a to ať už placené jako AdSense, Sklik, nebo výměnné jako Billboard, VRS apod. Důvod je prostý, všechny mají v pravidlech zákaz používání podobných systémů (je to totiž podvod na inzerentech).

počítadla tě nepenalizují, proč by taky měli, tam se počítá počet načtení stránky, to že je to nesmyslně vygenerované načtení, které je někde na pozadí neřeší, nicméně pokud ti jde o zajímavý údaj na počítadle, jde většinou nějaký minimální údaj nastavit (a kromě ega a chlubení se před kamarády mě nenapadá rozmný důvod). Pokud to chceš kvůli prokázání návštěvnosti při prodeji reklamy, je to opět podvod a pokud má zadavatel reklamy rozumně udělaný banner přes sledovací systém dá se rychle odhalit
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez píše:
Asi si regnu překlepovku :-D


To klidně můžeš, ale podle mě ti bude k ničemu :P Zas tak známej nejsem :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Sir-HD píše:
Ahoj, nedávno jsem narazil na websurf.cz ... Funguje to tak že se zaregistrujete vložíte web a za kredity které si vyděláte prohlížením jiných zaregistrovaných webů pak platíte kredity jiné lidi kteří pak sledují vaše stránky ...

Podstatu a vše okolo chápu, můj jediný dotaz je následující : MŮŽE SE PŘI TOMTO DRUHU "PROPAGACE" STÁT ŽE TŘEBA GOOGLE ÚPLNĚ VYHODÍ MÉ STRÁNKY Z PROHLÍŽEČE ? TÉŽ SEZNAM ATD ... Systém nechci využívat jen mě zajímá jak je to s tímto tématem ...

-- 22. 03. 2012 20:13 --

Prosím držme se jen otázky kterou jsem zadal... Tyto diskuze většinou končí úplně jinde :) ...


Websurf a podobné zhovadilosti jsou naprosto k ničemu a nic moc ti to nepřinese. Je sice fajn, že se někdo na tvůj web díky těmto systémům koukne, ale podle toho, jaká sorta lidí to používá si myslím, že to nějaký dlouhodobější přínos mít nebude a nemá. V těchto systémech se lidi honí pouze za body a ničím jiným.

Vyhledávačům je to naprosto buřt, jestli to používáš nebo ne, tedy pokud tam nemáš jejich reklamu (Sklik, Adsense atd.).

Komu by toto používání mohlo vadit je tvůj poskytovatel hostingu, jelikož díky těmto systémům můžeš snadno neúnosně zatížit webhosting.

Počítadlům je to též buřt. Osobně si tedy myslím, že je lepší mít na počítadle návštěvnosti klidně malé, ale reálné číslo, než x desítek tisíc fake návštěv.

Když se nad tím zamyslíš a zeptáš se sám sebe, co ti nějaký autosurf (který běží někde na liště a nikdo na to ani nekouká) přinese, najdeš zároveň i odpověď.

A pokud je tvá odpověď jiná než nic, tak je něco špatně a zkus přemýšlet znovu ;-).

-- 23.03.2012 07:45 --

Wladass píše:

To klidně můžeš, ale podle mě ti bude k ničemu :P Zas tak známej nejsem :)


Tak na tom musíš zapracovat, aby se freezovi vrátili alespoň náklady za registraci :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Vykašli sa na websurf a podobné systémy, sú k ničomu. Umelé navyšovanie trafficu nemá žiaden význam. Vplyv na výsledky Serpu to nemá, ako ale už bolo spomenuté, ak používaš GA/sklik etc., tak očakávaj ban.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:



Tak na tom musíš zapracovat, aby se freezovi vrátili alespoň náklady za registraci :-)


To bude hned, koupil jsem jí za 15Kč u Active24 :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak v tom případě maximálně přijdeš o jednoho nefiltrovaného Staropramena, který stojí cca stejně :-D V případě úspěchu bude na basu :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jojo :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Nellyen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 24.03.2012
ano, velký traffic může způsobit zhoršení pozice ve vyhledávání hned z několika důvodů. :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já tedy o žádném nikdy neslyšel a docela by mě též zajímali :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Jo jo mně také ...hodil jsem toto téma na více fór a všude mi řekli to samé co tady ale nikde nic o zhoršení ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Protože je to hovadina aby vysoká návštěvnost snižovala ranky. To by pak musel mít třeba seznam nízké ranky :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se